nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. beIN CONNECT
 4. »
 5. Erkek Severse 1. Sezon 19. Bölüm İzle

Erkek Severse 1. Sezon 19. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
136 0

Son Yaz dizisiyle adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz’ın başrollerinde olduğu Erkek Severse dizisi 20 Ocak 2022 tarihinde yayınlandı! Bu romantik komedi tarzındaki diziyi izleyenler hakkında olumlu yorumlarda bulundu. İlk sezonu fazlasıyla sevilen dizi 26 bölümüyle seyircisine veda etti. beIN Connect platformunda yayınlanan diziyi ücretsiz bir şekilde izlemek için Erkek Severse İzle etiketine tıklayabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Dizinin senaryosunu Aslı Zengin kaleme almış ve ortaya eğlenceli bir aşk öyküsü çıkmıştır. Dizi severlerin beğenisini kazanan Erkek Severse sıcacık bir aşk hikâyesini sizlere aktarıyor.  Dizinin başrolü Alperen Duymaz genç kızların sevgilisi, işinde son derece başarılı ve oldukça iyi kalpli bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Büşra Develi ise; eşinden ayrılmış ve iki oğlu olan bir kadındır. Yasemin Kay Allen ise, Alperen Duymaz’ı kazanmaya çalışan gözü hiçbir şeyi görmeyen bir iş kadını olarak dizide yer alıyor.

Erkek Severse 1. Sezon 19. Bölüm Özeti – Vazgeçmek

Anneliği ve aşkı arasında kalan Zeynep, bir kez daha Kenan’dan ayrılmaya karar verir. Bunu fırsat bilen Yelda, Kenan’a yaklaşır. Zeynep’in annesi ziyarete gelir.

Erkek Severse Dizisinin Konusu

Dizinin konusuna gelecek olursak; ikiz çocuklarıyla hayatını sürdürmeye çalışan Zeynep eşinden boşandıktan sonra erkeklere olan güvenini kaybetmiştir. Kendini bütün erkeklere kapatan Zeynep zor bir durumdayken Kenan’la karşılaşır. Zeynep’in Kenan’la karşılaşması hayatını oldukça değiştirir. Kenan’a karşı zamanla bir şeyler hissetmeye başlayan Zeynep, Kenan’ı elde etmek isteyen kişinin patronu olduğunu öğrenir. Kenan’la birlikte çalışan Yelda, Kenan’a âşıktır ve bu iş arkadaşlığını evliliğe dönüştürmek ister.

Erkek Severse Dizisinin Fragmanı İzle

Erkek Severse Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Alperen Duymaz (Kenan)
 • Büşra Develi (Zeynep)
 • Yasemin Allen (Yelda)
 • Tolga Güleç (Oktay)
 • Görkem Sevindik (Hakan)
 • Yağız Can Konyalı (Cenk)
 • Aslı Sümen (Ezgi)

Sizler de bu diziye benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi beIN Connect platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir