nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Erşan Kuneri
 4. »
 5. Erşan Kuneri 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Erşan Kuneri 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
1 0

Usta komedyen Cem Yılmaz’ın ünlü filmi GORA ile akıllara kazınan Erşan Kuneri karakteri Netflix dijital içerik platformunda yayınlandı! Yönetmen koltuğunda Cem Yılmaz’ın oturduğu dizi izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Sosyal medya da büyük bir yankı uyandıran dizinin sevenleri kadar sevmeyenleri de bulunmaktadır.

13 Mayıs 2022 yılında Netflix ekranlarında yayınlanan dizi toplam 8 bölüm sürmektedir. Yayınlandığı andan itibaren haftalarca zirvede yer almış, konusuyla izleyenlerini bir hayli güldürmüştü. Komedi tarzında olan bu dizi, cinsellik temasından sıkça söz ettiği için kimi izleyiciler tarafından eleştiriye maruz kalmıştı. Erşan Kuneri İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Erşan Kuneri Dizisinin Konusu Nedir?

Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra toplam 1 milyon izlenmeye ulaşmış, izleyicilerin merakla beklemesine sebep olmuştu. Dizinin konusuna gelecek olursak, Erotik sinemanın adından çok söz ettiği ismi Erşan Kuneri İzle, hapishaneden çıkar. Çıktıktan sonra kendi erotik tarzının dışında farklı türler de çekim yapmak ister. Birlikte çalıştığı arkadaşları Altın Oran, Alev, Seyyal Tumtum, Payro Kemal ve Feride’yi de çağırarak normal film çekmek ister.

İki senede ilginç türlerde film yapan Kuneri, korku filmlerinden, aksiyon filmlerine, süper kahramanlı filmlerden, dram yüklü filmlere kadar birbirinden farklı karakterlerde rol alır. Alışılmışın dışına çıkan bu dizi hala daha gündemde yer alırken, izleyiciler de ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

Erşan Kuneri 1. Sezon 2. Bölüm Konusu

“Ebenin Avı” adlı bir korku filmi çekmeye hazırlanan Erşan, Alev’in büyü yapmak için kullandığı turşu kavanozunu bulur ve onu korkutmak için ruh çağırma seansı düzenler.

Erşan Kuneri Fragmanı İzle

Erşan Kuneri Dizisinin Oyuncu Kadrosu Şu Şekilde:

 • Cem Yılmaz
 • Zafer Algöz
 • Ezgi Mola
 • Çağlar Çorumlu
 • Uraz Kaygılaroğlu
 • Nilperi Şahinkaya
 • Merve Dizdar
 • Bülent Şakrak
 • Can Yılmaz

Komediden aksiyona, belgesel türlerinden bilim kurgu filmlerine kadar birçok film ve dizinin bulunduğu Netflix platformuna üye olabilir sizler de bu eğlenceli anlara şahit olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir