nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Etkileyici
 4. »
 5. Etkileyici 2. Sezon 5. Bölüm İze

Etkileyici 2. Sezon 5. Bölüm İze

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
4 0

En çok izlenen dijital platformlarından biri olan GAİN’in 2. Sezonu yayınlandı! İlk sezonu 28 Kasım 2021 yılında yayınlanan dizinin başrollerinde ise, Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani yer almaktadır. Etkileyici dizisinin yapımcılığını Murat Cemcir üstlenirken yönetmenliğini de Hande Türkel üstlenmektedir. Dizinin senaryosunu ise Murat Kepez ve Zeynep Koçak kaleme almıştır. Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra izleyenler tarafından yoğun ilgi görmüş konusu ise oldukça merak edilmeye başlanmıştı.

Etkileyici’nin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşmakta ve sosyal medya hayatının baskın taraflarına göndermelerde bulunmaktadır. Sosyal medya fenomeni ile yıldız bir futbolcunun birlikte geçirdikleri bir gecenin ardından yaşadıkları olayları konu alan bu diziyi Etkileyici Gain İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Etkileyici Dizisinin Dikkat Çeken Konusu

Etkileyici dizisinin konusuna yakından bakacak olursak; adı dönemin yıldız futbol oyuncusuyla olmadık şekilde çıkan sosyal medya fenomeni Leyla’nın halk ve basın tarafında gördüğü linçleri ve baskıları konu alıyor. Etkileyici İzle, futbolcu Emre Kunda’nın olanları doğru bir şekilde açığa kavuşturmaması ise olayları içinden çıkılamaz bir hale dönüştürür. Leyla üstüne atılan büyük bir iftiraya rağmen dimdik durur ve asla geri adım atmaz. Doğru bildiği yolda toplumun ona yıllardır dayatmış olduğu kuralları ise yıkıp geçer. Leyla bu inandığı yolda amacına ulaşabilecek mi? Yoksa toplumun baskıları onu ele mi geçirecek? İzleyip göreceğiz.

Etkileyici 2. Sezon 5. Bölüm Konusu

Leyla’nın takipçileri onu neden takip ediyor? Sevdikleri için mi, örnek aldıkları için mi yoksa ölmesini izlemek için mi? Kafasında tüm bu sorularla Leyla bambaşka bir diyarda.

Etkileyici Dizisinin Fragmanı İzle

Etkileyici Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Aslıhan Malbora
 • Bertan Asllani
 • Ali Barkın
 • Nazlı Tosunoğlu
 • Melis Özçimen
 • İlker Kızmaz
 • Levent Can

Sizler de Etkileyici dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi GAİN platformuna üye olabilir sınırsız film ve dizi keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir