nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Eve Sıkılmadan Oynayabileceğiniz Muhteşem 5 Oyun

Eve Sıkılmadan Oynayabileceğiniz Muhteşem 5 Oyun

Now You Tech Now You Tech - - 2 dk okuma süresi
3 0

1. Age Of Empires 3

Tür: Gerçek Zamanlı Strateji oyunu.

18 Ekim 2005’te Microsoft’a bağlı Ensemble Studio tarafından geliştirilip, Microsoft Game Studios tarafından yayınlanmış, gerçek zamanlı strateji türünde bir bilgisayar oyunudur. Bir neslin internet kafelerde saatlerce zaman öldürdüğü oyunlardan bir tanesi diyebiliriz.

2. ARMA 3

Tür: Taktiksel Nişancı Oyunu

ARMA 3, Bohemia Interactive tarafından geliştirilen serbest dünya askeri simülasyon oyunudur. Savaş tutkunlarının hayranlıkla oynadığı Arma serisinin en son oyunu olan Arma 3, 270 ve 20 kilometrekarelik büyük adalarda, 20’den yüksek aracı ve 40’dan fazla yeni silahları soluksuz oynayabileceğiniz bir oyun. FPS oyunları ilginizi çekiyorsa tam da yerine geldiniz diyebilirim.

3. Left 4 Dead

Tür: Hayatta Kalma – Korku Oyunu

Left 4 Dead, Valve tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından 18 kasım 2008 tarihinde piyasaya sürüldü. Korku ve Gerilim oyunlarının arasında en çok adından söz ettiren Left 4 dead, koca bir neslin hafızalarına altın harflerle yazıldı diyebiliriz.

4. L.A. Noire

Tür: Dedektiflik oyunu

L.A. Noire, 17 Mayıs 2011 tarihinde PC, Playstation 3 ve XBox için piyasaya sunulmuştu. Bol bol Sherlock Holmes izleyen ve beyin fırtınası yapmayı seven arkadaşları piste davet ediyoruz. Bu oyun tam size göre.

5. The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II

Tür: Gerçek Zamanlı Strateji oyunu

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II, Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayımlanan gerçek zamanlı strateji türündeki video oyunu. 28 Şubat 2006′ da piyasaya sürüldü. Yeniler hatırlamaz, eskilerin gözleri yaşlı diyebileceğim türden bir oyun.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir