nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Evil West’te Satın Alınacak En İyi Yükseltmeler

Evil West’te Satın Alınacak En İyi Yükseltmeler

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 5 dk okuma süresi
68 0

Evil West’te Satın Alınacak En İyi Yükseltmeler batı temalı aksiyon oyunlarına pek fazla rastlamıyoruz, ancak bu sizin için uygunsa Evil West sonunda bunu sağlamak için burada. Bu hızlı tempolu aksiyon oyunu, kovboyların vampirler ve diğer doğaüstü düşmanlarla yüzleşmek zorunda kaldığı alternatif bir zaman çizelgesinde geçiyor. Bu nedenle, bazı benzersiz silahlarla ve bu rakipleri yenmenin heyecan verici yollarıyla ağzına kadar dolu olmasını bekleyebilirsiniz. Ancak onlara karşı en iyi mücadeleyi vermek istiyorsanız, cephaneliğiniz için yükseltmeler satın almanızı sağlayacak her seviyeye dağılmış Paraları bulmanız gerekecek.

Evil West’te aralarından seçim yapabileceğiniz oldukça fazla yükseltme var, ancak bunların ucuza gelmediğini unutmayın, bu nedenle mevcut tüm yükseltmeleri erkenden satın alma fırsatınız olmayacak. Bunun yerine, hangi yükseltmelerin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını ve hayatta kalma şansınızı artıracağını düşünmeniz gerekecek. İşte ilk olarak almanız gerektiğini düşündüğümüz beş tane başlığımız sizinle

Ücretsiz Kurşun

Düşmanlarla savaşırken, genellikle belirli saldırıları şarj ettiklerini ve kısa süreliğine zayıf bir noktalarını ortaya çıkardıklarını fark edeceksiniz. Bu süre zarfında, fazladan hasar verebilir ve iyi yerleştirilmiş bir atışla saldırılarını kesebilirsiniz. İşte bu yüzden Serbest Mermi yükseltmesini mümkün olan en kısa sürede almak hayati önem taşıyor, çünkü bu yükseltme tüm oyundaki en faydalı yükseltmelerden biri. Bu yükseltme, zayıf noktalara atılan tüm mermileri iade edecek, yani merminiz bitmeden zayıf noktalara ateş etmeye devam edebileceksiniz. Bu özellikle, onları durdurmak için bazen zayıf noktalarına dörtten fazla tüfek atışı gerektiren büyük düşmanlara karşı faydalıdır.

Tek Kurşun Utangaç

Revolveriniz muhtemelen en çok kullandığınız silahlardan biri olacaktır, çünkü hareket halindeyken iyi hasar vermenizi sağlamak için hızlı bir şekilde ateşlenebilir. Oyunun başında, bir revolverden beklendiği gibi yalnızca altı atışa sahip olacak, ancak normalle yetinmek zorunda değilsiniz. Revolver’inizin şarjörünün boyutunu fazladan bir mermi artırmak için One Bullet Shy yükseltmesini erkenden alabilirsiniz.

Hazır

Evil West’te düşman sürüleri tarafından kuşatılmış olarak çok zaman geçireceksiniz, bu yüzden AOE departmanında alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, kendinizi sürü halinde bulduğunuzda pompalı tüfeğiniz büyük bir yardımcıdır. Ne yazık ki, oldukça uzun bir bekleme süresine girmeden önce yalnızca bir kez kullanabilirsiniz, bu nedenle atışlarınızı saymanız gerekir. Mümkün olduğunda kesinlikle Hazırda yükseltmesini almayı düşünün, çünkü bu, pompalı tüfeğin bekleme hızını% 20 artıracak ve bu büyük düşman gruplarını alt etmek için daha sık kullanmanıza izin verecektir.

Rahatsız Etmeyin

İyileşmek için birkaç seçeneğiniz var: Düşmanlardan düşen sağlık paketleri ve bir sağlık patlaması için bekleme süresinde etkinleştirebileceğiniz bir ilaç dağıtıcısı. Bu son özellik önemli bir özelliktir, çünkü düşmanlardan herhangi bir sağlık alamazsanız hızlı bir ölümle aranızda duran tek şey olabilir. İlaç dağıtıcınızı kullandıktan sonra size beş saniye boyunca zarar görmezlik sağlayacak olan Rahatsız Etmeyin yükseltmesini alarak gergin karşılaşmalarda hayatta kalma şansınızı daha da artırabilirsiniz. Bu, bir yığının ortasından uzaklaşmak için bir dakikaya ihtiyacınız olduğunda veya bir düşmana sonuçsuz bir şekilde saldırmak için fazladan birkaç dakika istediğinizde son derece yararlıdır.

Büyük Silah

Evil West’te kötülerin üzerine salacağınız tüm silahlar son derece kullanışlı olsa da, en çok kullanılan ve etkili seçeneklerden biri tüfeğiniz olacaktır. Menzildeki düşman saldırılarını kesmede hayati bir rol oynar ve genel olarak oldukça büyük bir hasar verir, bu nedenle bir yaratığı eldiveninizle dövmediğiniz her zaman muhtemelen iyi bir şekilde kullanacaksınız. Tüfek, kitinizin bu kadar önemli bir parçası olduğundan, silahın hasar çıkışını% 20 artıracağından, mümkün olduğunca Büyük Silah yükseltmesini aldığınızdan emin olun.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir