nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ex Aşkım
  4. »
  5. Ex Aşkım Gain İzle

Ex Aşkım Gain İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
139 0

2020 yılının Aralık ayında ülkemizde yayınlanmaya başlayan dijital içerik platformu Gain, kütüphanesine yeni diziler ve filmler ekliyor. Ex Aşkım dizisi de bunlardan biridir. Kadın erkek ilişkilerini ve ilişki problemlerini eğlenceli bir üslupla ele alan bu diziyi Ex Aşkım Gain İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

13 Şubat 2021 yılında Gain platformunda yayınlanmaya başlayan Ex Aşkım dizisinin yönetmenliğini Devrim Yalçın, Hande Türkel, Başaran Şimşek ve Yunus Ozan Korkut paylaşmaktadır. Dizinin her bölümünde birbirinden değişik olaylar ele alınmaktadır. Konusu kadar oyuncuları da oldukça farklı olan bu dizi izleyenlerin beğenisini kazanmış gözüküyor.

Ex Aşkım Dizisinin Konusu Nedir?

Eski sevgilinizi hiç ummadığınız bir anda görseniz ne yaparsınız? Eski sevgilinizi unuttunuz mu? Peki eski aşkınızla yeni aşkınızı birbiriyle tanıştırır mıydınız? Bu soruların cevabını alacağınız Ex Aşkım İzle, dizisinde, yeniden bir araya gelen eski âşıkların yaşadığı olayları konu almaktadır. Bir nedenden dolayı tekrar konuşmaya başlayan eski sevgililerin arasındaki bağı eğlenceli bir dille anlatan Ex Aşkım dizisini izlerken kendinizden çok şey bulacaksınız. İhanet, kıskançlık, romantizm ve tutku dolu bir aşkın eğlenceli hali sizleri oldukça etkileyecek.

Ex Aşkım Dizisinin Fragmanı İzle

Ex Aşkım Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Senarist koltuğunda Ebru Erdem’in oturduğu Ex Aşkım dizisi dikkat çekici konusuyla izleyenleri kendisine çekmeyi başarmıştır. Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça merak edilmektedir. Her bölümde farklı oyuncuların oynadığı dizinin oyuncuları ise şunlardır;

  • Yiğit Kirazcı
  • Sahra Şaş
  • Melike Çerçi
  • Ali Yoğurtcuoğlu
  • Begüm Akkaya

Sizler de Ex Aşkım dizisine benzer eğlenceli yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Gain platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir