nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Exxen Ücretsiz İzle

Exxen Ücretsiz İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
150 0

2021 yılının Ocak ayında Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilmiştir. Exxen dijital içerik platformu, aynı zaman da UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçlarını da canlı bir şekilde yayınlamaktadır. Sporseverlerden tam not alan Exxen, son zamanlarda yayınladığı programlarla adından sıkça söz ettiriyor.

Exxen’e Nasıl Üye Olunur?

Türkiye’nin yerli dijital içerik platformu olan Exxen’nin kendi sitesine girip adınız soyadınız, e-posta adresiniz ve diğer bilgilerinizi de girerek ücretsiz deneme hakkını kullanabilirsiniz. Yeni üye olacaklar için geçerli olan bu sistem Exxen’i daha kullanışlı hale getiriyor. Telefonunuza da Exxen uygulaması indirerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Exxen Nasıl Ücretsiz İzlenir?

Exxen platformuna ilk kez üye olacaksanız size 7 günlük ücretsiz bir deneme hakkı verilmektedir. 7. Günün sonunda eğer platformu kullanmak isterseniz ücretli bir şekilde üye olabilirsiniz. Exxen Ücretsiz İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz. Reklamlı ve reklamsız paketleri bulunan Exxen’in fiyatları da değişmektedir. Reklamlı paket 9,99 TL iken reklamsız paket ise, 19,99 TL’dir. Birbirinden eğlenceli programlara ev sahipliği yapan Exxen, kullanıcılarına yeni sürprizler yapmaya devam ediyor.

Exxen- Exxenspor  Üyelik Paketleri       

Acun tarafından UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarının telif hakkı satın alınmıştır Spor paketi normal pakete ek olacak şekilde 24,90 TL şeklinde ücretlendirilecek. Exxen + spor paketi aylık ödeme olmak suretiyle reklamlı 34,90 TL olacak. Exxen + spor paketini reklamsız bir şekilde izlemek için ayda 44,90 TL üzerinden ödemeler yapılacak. Exxen’in taahhütsüz caymalı bedeli ise 59,90 TL şeklinde izlenebilecek.

Sizler de eğlence dolu anlar yaşamak ve birbirinden keyifli programları izlemek istiyorsanız hemen Exxen’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir