nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gezi & Seyahat
  4. »
  5. Fethiye Ölüdeniz’de Rüya Gibi Bir Tatil

Fethiye Ölüdeniz’de Rüya Gibi Bir Tatil

Now You Tech Now You Tech - - 2 dk okuma süresi
166 0

Fethiye Tatilinde Unutulmaz Anlar Yaşayabilirsiniz. Fethiye; geniş bir bölgeye yayılmış, eşsiz güzelliğe sahip yerleri ile unutulmaz bir tatil imkânı sunmaktadır. Gezip görülmesi gereken doğa harikaları ile dolu bu tatil beldesi aktivite bakımından da bol seçeneklerinin bulunması Fethiye’yi önemli bir tatil merkezi haline getirmiştir.

Doğa Harikası Ölüdeniz

Fethiye denilince akla ilk gelen eşsiz güzellikteki dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajı’dır. 2006 yılında dünyanın en güzel plajı seçilmesi ile kalitesini ispatlamış olan Ölüdeniz Plajı kumsalı ve turkuvaz rengi denizi ile Fethiye tatilinde görülmesi ve gezilmesi gereken bir doğa harikasıdır.

Fethiye ve Ölüdeniz sahillerinde günlük olarak düzenlenen mavi yolculuk turlarına katılabilirsiniz. Ayak Nikola Adası, Gemiler Koyu, Karacaören, 12 adalar ve Göcek kıyılarının güzelliğine hayran kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü

Fethiye tatilinizde, yamaç paraşütü için dünyanın en elverişli yer olan Babadağ’dan profesyonel paraşüt pilotları eşliğinde 30-40 dakika süren paraşüt yolculuğu ile Belcekız Plajı’na inerek unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Bu yolculukta Ölüdeniz’in görüntüsüne hayran kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Gece hayatında oldukça canlı olan Fethiye’de barlar ve gece kulüpleri ile eğlencenin tadına varacaksınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir