nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Google’ın İlk Akıllı Saati Yakında Mağazalarda!

Google’ın İlk Akıllı Saati Yakında Mağazalarda!

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
102 0

Yepyeni Google Pixel Watch, Google’ın yeni akıllı telefon modelleri Google Pixel 7 ve Google Pixel 7 Pro ile birlikte tanıtıldı. Nihayet 13 Ekim’den itibaren piyasada satışa sunulacak. Google’ın İlk Akıllı Saati Yakında Mağazalarda yazımız sizlerle.

Akıllı Saat Modelleri İçin Yeni Rekabet

Google, Pixel Watch ile şimdiye kadarki ilk akıllı saatini piyasaya sürüyor. Pek çok kişi muhtemelen Apple veya Galaxy Watch gibi hâlihazırda yerleşik modellere ayak uydurup uyduramayacağını soruyor, ancak özellikleri kesinlikle etkileyici.

Kullanışlı Özellikler ve Modern Tasarım

Çok sayıda fitness ve sağlık özelliğine sahip olan saat, günlük kullanımın yanı sıra spor aktiviteleri için de oldukça kullanışlı. Google, Fitbit’in fitness işlevleriyle çalışır, örneğin, adımsayar ve hızlanma sensörlü bunlar arasındadır. Buna ek olarak, akıllı saatte 1000’den fazla eğitim talimatının bulunması bekleniyor. Ayrıca 24 saate kadar pil ömrü ve 32 gigabayt cihaz belleği ile tanıtılmaktadır. Ayrıca, akıllı saat Google Assistant kullanılarak sesle kontrol edilebiliyor ve Google Smart Home cihazlarına bağlanabiliyor. Saatin tasarımı oldukça sade ve şık tasarımıyla şimdiden göz kamaştırıyor.

Ancak gelecekte, daha geniş bir bileklik yelpazesi ile bunu renklendirmek mümkün olacaktır. Google’a göre, yaklaşık 200 avroluk paslanmaz çelik bileklik ve milanaise görünümlü bileklik gibi biraz daha pahalı versiyonları ilkbaharda piyasaya sürülecek. Başlangıçta saatin kendisi mat siyah, gümüş ve altın renklerde, kayışı ise çeşitli renk ve malzemelerde satışa sunulacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir