nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gözcü
 4. »
 5. Gözcü 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Gözcü 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
180 0

Sürükleyici ve travmatik bir gerilim olan Gözcü dizisinde gizemli mektuplar bir aileyi uçuruma sürüklüyor! 13 Ekim 2022 tarihinde Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gözcü dizisi, 2014 yılında Westfield, New Jersey’de 1,35 milyon dolara ev satın alan bir ailenin hikâyesine dayanıyor. Gerçek hikâyede, aile bilinmeyen bir mektup yazarı tarafından dehşete düşürülmüştür. Ryan Murphy ve Ian Brennan tarafından yönetilen bu dizi haftalardır Top10 listesinin zirvesinde yer alıyor. Gözcü Netflix İzle, etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Gözcü Dizisinin Konusu

Gözcü İzle, Dizideki adlarıyla Brannock ailesi, Amerikan banliyö rüyalarını gerçekleştirmek için tüm paralarını New Jersey yakınlarındaki küçük Westfield kasabasında güzel, büyük bir ev satın almak için yatırırlar. Ancak çok geçmeden, evlerinde ve mahallelerinde saf dehşet kendini göstermeye başlar. İlk bölümde, Nora ve Dean iki çocukları Carter ve Ellie ile birlikte eve taşınırlar. O sırada binanın geçmişi hakkında hiçbir fikirleri yoktur. Önceki sahipleri ise tüyler ürpertici gerçekleri bu aileden saklarlar.

Çok geçmeden ailenin hayatı gerçek bir kâbusa dönüşür. Taşındıktan kısa bir süre sonra, isimsiz bir göndericiden ilk tehdit mektubunu alırlar. Gerçek suç dizisinde olaylar oldukça hızlı gelişiyor. Bunu daha ürkütücü mektuplar izler ve aile evde de güvende görünmemektedir. Ziyarete gelen komşularda tuhaf bir şeyler vardır. Kısa süre sonra aile evde kendini o kadar güvensiz hisseder ki anne ve çocuklar bir otele taşınır. Kamera ve alarm sistemleri kurması için bir güvenlik şirketi kiralanır. Ama bu eski bir evde çok fazla güvenlik sağlar mı?

Gözcü 1. Sezon 1. Bölüm Konusu

Hayallerindeki eve taşınan Brannock ailesi, çok geçmeden gizemli birinden bir tehdit mektubu alır ve hiç beklenmedik acı bir kayıp yaşarlar.

Gözcü Dizisinin Fragmanı İzle

Gözcü Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Naomi Watts
 • Bobby Cannavale
 • Mia Farrow
 • Noma Dumezweni
 • Joe Mantello
 • Richard Kind
 • Terry Kinney

Sizler de Gözcü dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir