nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. Hayaller Diyarı İzle

Hayaller Diyarı İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
70 0

Hayaller Diyarı, Francis Lawrence’ın yönettiği ve Jason Momoa, Kyle Chandler ve Chris O’Dowd’un oynadığı 2022 yapımı bir macera filmidir. Jason Momoa Hayaller Diyarı ile Netflix‘e sihrini getiriyor ve biz de bundan daha heyecanlı olamazdık! Aktör bizi denizde kaybolan birini arayan genç bir kızla birlikte hayal dünyasında bir yolculuğa çıkarırken hepimizi heyecan verici bir macera bekliyor.

Hayaller Diyarı, genç Nemo’yu garip bir amca ve hapishaneden farksız bir okulla, ya da babasının tarif ettiği gibi bir okulla şehir hayatına getiriyor. Sıkıcı hayatı, bir gece babasına ait küçük bir domuz oyuncağının onu kötü şöhretli Flip’in dünyası olan rüyalar ülkesine getirmesiyle değişir. Hayaller Diyarı İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Hayaller Diyarı Filminin Konusu

Elf benzeri Nemo (Marlow Barkley), maceraperest babası Peter (Kyle Chandler) ile deniz kenarında yaşamaktadır. Ona dalgalı denizler hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğretmiş ve nasıl yelken açılacağını da öğretmiştir. Peter bir gün ortadan kaybolunca Nemo, çok az tanıdığı sıkıcı amcasının yanına taşınmak zorunda kalır. Yeni çevre ve okul onu bunaltır. Sonra rüyalarında büyülü bir diyara giden yolu keşfeder burası Hayaller Diyarıdır.

Orada insan ve canavarın boynuzlu bir karışımı olan Flip (Jason Momoa) ile tanışır. Flip, Peter’ı hırsız olduğu günlerden tanıdığını iddia eder. O zamanlar ikili rüyadan rüyaya yelken açarak başkalarının rüyalarından bir şeyler çalıyordu. Peter bu yüzden mi ortadan kaybolduğu ise belirsizdir. Nemo ve Flip, Peter’ı bulmak için yola koyulur ve Hayaller Diyarı’nda pek çok macera yaşarlar.

Hayaller Diyarı Fragmanı İzle

Hayaller Diyarı Oyuncu Kadrosu

  • Antonio Raine Pastore
  • Jason Momoa
  • Marlow Barkley
  • Chris O’Dowd
  • Kyle Chandler

Sizler de Hayaller Diyarı filmine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir