nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. beIN CONNECT
 4. »
 5. Hayaller ve Hayatlar 1. Sezon 21. Bölüm İzle

Hayaller ve Hayatlar 1. Sezon 21. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
164 0

Hayaller ve Hayatlar İzle, Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Hayaller ve Hayatlar dizisi beIN Connect dijital içerik platformunda yayınlanmış ve oldukça beğenilmiştir. Senaristliğini Yelda Eroğlu üstlenirken yönetmenliğini ise Altan Dönmez yapmıştır. Çekimleri biten dizi toplam 13 bölümden oluşmaktadır. Tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra sosyal medyada büyük bir yankı uyandırmıştı. Sizler de bu diziyi ücretsiz bir şekilde izlemek istiyorsanız Hayaller ve Hayatlar İzle etiketine tıklayabilirsiniz.

Hayaller ve Hayatlar Dizisinin Konusu Nedir?

Dizinin konusuna gelecek olursak; aralarından su sızmayan dört yakın arkadaşın farklı hayalleri ve oldukça farklı hayatları vardır. Hayalleri ve hayatları arasında uçurum bulunan bu dört arkadaşın toplumun dayattığı baskıları nasıl yıktıklarını anlatmaktadır. Dizinin başrol oyuncuları Dicle (Özge Gürel), Güneş (Aybüke Pusat), Melike (Yeşim Ceren Bozoğlu) ve Serenay (Melisa Aslı Pamuk) bu karakterler amaçları doğrultusunda hareket eden ve savaşmaktan korkmayan kişilerdir. İzleyicilere ilham olmayı amaçlayan bu diziyi sakın kaçırmayın!

Hayaller ve Hayatlar 1. Sezon 21. Bölüm Konusu (Hepimizin Kusurları Var!)

Setenay çaresizce iş ararken Dicle’nin ilk randevusu için hazırlanması gerekir. Güneş, Mehveş’le yüzleşir. Kızlar, Yiğit’ten yardım isterler.

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Hakkında

Dizide yer alan bu dört arkadaşın birbirinden ilginç hayatlarını izleyeceğiz. İzlerken kendimizden bir parçalar bulacağımız bu dizi seyircilerine sürükleyici bir macera sunmaktadır. Hayallerinden vazgeçmeyen dört kadının hedefleri için neleri göze alabileceklerini izleyeceğiz. Hayaller ve Hayatlar dizisi beIN Connect ve beIN ORIGINALS yapımıyla ücretli dijital platformda yayınlanmıştır.

Hayaller ve Hayatlar Fragmanı İzle

Hayaller ve Hayatlar Dizisinin Oyuncu Kadrosu

17 Şubat 2022 tarihinde izleyicileriyle buluşan dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle;

 • Özge Gürel,
 • Aybüke Pusat,
 • Melisa Aslı Pamuk,
 • Serkay Tütüncü,
 • Ekin Mert Daymaz,
 • Halil İbrahim Kurum,
 • Yeşim Ceren Bozoğlu,
 • Yusuf Çim.

Sizler de birbirinden renkli ve heyecanlı dizileri ve filmleri izlemek istiyorsanız beIN Connect’e üye olabilir, anın tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir