nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Her Sistem İçin En İyi Kablolu Oyun Kulaklıkları

Her Sistem İçin En İyi Kablolu Oyun Kulaklıkları

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 4 dk okuma süresi
113 0

Hangi cihaza sahip olursanız olun, oyununuza derinlik ve drama katın. İster yeni telefonunuzu şarj edin, ister sabah işe giderken bir çift kulaklık takın, çoğumuz kablosuz aygıtlar kullanıyoruz. Ancak söz konusu oyun kulaklığınız olduğunda iki kez düşünmek isteyebilirsiniz. Kablolu bir kulaklığı, kulaklık girişi olduğu sürece hemen hemen her cihazla kullanabilirsiniz. Ayrıca şarj veya uyumluluk sorunları hakkında endişelenmeden çevrenizi ve müttefiklerinizi net bir şekilde duyabilirsiniz. Her Sistem İçin En İyi Kablolu Oyun Kulaklıkları konu başlığı altında sizlere açıklıyoruz keyifli okumalar.

Logitech G Pro X

Bu, kablosuz oyun seçimimizin kablolu versiyonu ve birkaç nedenden dolayı favorimizdir. Logitech G Pro X (8/10, WIRED Recommends) basit ve zarif; bir oyun kulaklığından çok yüksek kaliteli kulaklıklara benziyor. Ancak göründüğünden çok daha fazlası var. Sadece 7.1 surround ile geniş bir ses sahnesinde yankılanan ses üretmekle kalmıyor, aynı zamanda Logitech’in birlikte verilen yazılımı size sesinizin kalitesi üzerinde ayrıntılı kontrol sağlıyor

SteelSeries Arctis Nova Pro Kablolu Kulaklık

Uzun zamandır beklenen oldu ama uzun zamandır en iyi seçimimiz olan Arctis Pro + GameDac kulaklığı tahtından indirdi. SteelSeries’in bu kulaklığının yeni versiyonu olan Arctis Nova Pro olması da sürpriz değil. Bu yeni versiyon sürükleyici, geniş ses üretiyor ve Arctis Pro’da sevdiğimiz tüm harika özellikleri bir araya getiriyor. Ses seviyesini veya ses, yan ses ve sesli sohbet karışımını ayarlamak için kullanılabilir. Ve en önemlisi, uzun süreler boyunca takmak için süper rahat olduğu biliniyor.

Logitech G735

Logitech’in yeni G735 kulaklığı günlük kullanım için yeni favorilerimizden biri. Standart 3,5 mm kablo, birlikte verilen Logitech Lightspeed kablosuz dongle ve hatta Bluetooth ile kullanılabiliyor. Ancak en iyi özelliği pelüş tasarımı ve rahat oturması. Kafa bandı yumuşak peluş bir malzemeden, kulaklık başlıkları da benzer şekilde yumuşak ve her şey şaşırtıcı derecede mükemmel gözüküyor.

Audeze Penrose Oyun Kulaklığı

Audeze Penrose’yi düzlemsel sürücüler kullanır. Bu, ultra ince bir iletken film tabakasının iki kalıcı manyetik alan arasında asılı olduğu anlamına gelir. İnanılmaz derecede net, ayrıntılı ve zengin ses üreten bir sistemi bulunur.  Buda oyun için yepyeni bir sürükleyicilik seviyesi anlamına geliyor. Tüm bunların ötesinde, kablolu ve Bluetooth ile çalışıyorlar.

SteelSeries Arctis Nova 1

Steelseries bu listede çok sık karşımıza çıkıyor ama bunun iyi bir nedeni var. Yeni Actis Nova uygun fiyatıyla ekonomik bir seçim olsa da şaşırtıcı derecede sağlamdır. Steelseries’in daha pahalı ürünleri kadar sağlam bir his veriyor ve neredeyse onlar kadar iyi ses çıkarıyor. Nova 1 ile Nova Pro’yu yan yana koyduğunuzda bir çekişme yok, ancak Nova Prime veya Nova 3’ün yanında ses neredeyse aynı gözüküyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir