nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. BluTV
 4. »
 5. Hiç BluTV 1. Sezon 4. Bölüm İzle

Hiç BluTV 1. Sezon 4. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
91 0

19 Şubat 2021 tarihinde BluTV dijital içerik platformunda yayın hayatına başlayan Hiç dizisinde ünlü TikTok fenomenleri rol almaktadır. Dizinin tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra kısa sürede beğeni rekoru kırmıştı. Hiçlikten oluşan oldukça farklı konuları ele alan dizi bir grup arkadaşın başına gelen enteresan olayları anlatmaktadır. Hiç BluTV İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Hiç Dizisi Hakkında

Yalnızca BluTV ekranlarında yayınlanan bu dizi Sıfır Bir dizisinin ekibiyle çekilmiştir. Adana şehrinde çekimleri tamamlanmış ve sosyal medya da epey gündemde yer almıştır. Hiç dizisinin yönetmen koltuğunda Hamdi Can Teker otururken yapımcılığını ise Sıfır Bir Yapım yapmaktadır. Komedi tarzında olan bu dizinin oyuncularının arasında Doğanay Oğuz, Uzun makarna, Sera ve Semih Varol gibi ünlü TikTok fenomenleri yer almaktadır. BluTV’nin genç kuşaklara özel hazırladığı bu yapımı izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

Hiç Dizisinin Konusu Nedir?

Oldukça sevilen bu dizinin konusuna gelecek olursak; üniversiteye yeni başlayan bir kaç arkadaşın başına gelen talihsiz olayları konu almaktadır. Arkadaşlarına yardım etmek için ticaret yolunda attıkları adım onların kaçınılmaz sonunu hazırlayacaktır. Hiç BluTV İzle gençlerin, dönüşen bu büyük organizasyon işi bir hiç olma yolunda mi ilerleyecek? İzleyip göreceğiz.

Hiç BluTV 1. Sezon 4. Bölüm Konusu

Hiçlikten çabuk kurtulanlar yok olmaya bir adım daha yaklaşır.

BluTV Hiç Dizisinin Fragmanı İzle

Hiç Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Dizinin konusu kadar oyuncuları da izleyiciler tarafından oldukça merak edilmektedir. Birbirinden renkli oyuncuların bulunduğu bu dizinin oyuncu kadrosunda TikTok fenomenleri yer alıyor:

 • Doğanay Oğuz
 • Özgür Balakar
 • Semih Varol
 • Sera Varol
 • Yaren Güldiken
 • Onur Akbay 
 • Taylan Meydan
 • Banu Susur

Polisiyeden komediye, gerilimden romantizme kadar birbirinden heyecanlı dizi ve filmlerin yer aldığı BluTV’ye hemen şimdi üye olabilir arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir