nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Hükümsüz 1. Sezon 9. Bölüm İzle

Hükümsüz 1. Sezon 9. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
159 0

Hükümsüz izle, Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin dijital içerik platformu Exxen’de yayınlanan Hükümsüz, izleyicilerin odak noktası haline geldi. 2021 yılında yayınlanması üzerine izleyiciler hala daha etkisinde kalmış gözüküyor. Merak edilen Hükümsüz dizisinin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak yaparken Mustafa Uslu da yapımcılığını yapmaktadır. Peki bu dizinin konusu ve oyuncuları kimler gelin birlikte göz atalım. Hükümsüz İzle etiketine tıklayarak sizler de bu harika diziyi izleyebilirsiniz.

Hükümsüz Dizi Konusu

Seyircilerin beğenisine sunulan Hükümsüz dizisi, günümüzün hassas noktası olan Kadına şiddet temasını işlemektedir. Exxen dijital içerik platformunda yayın hayatına geçirilen dizi aksiyon ve gerilim dolu bir hikâyeyi sizlere sunmaktadır.

Hukuk bürosunda çalışan Esma son derece zeki ve güçlü bir kadındır. Filiz de kırılgan, naif ve bir o kadar da inatçı bir avukattır. İki ayrı karakterin hayatı ise bir cinayet vakası sayesinde alt üst olacaktır. Yolları bir cinayet sayesinde birleşen karakterlerimiz bakalım bu gizemli olayı açığa kavuşturacaklar mıdır?

Hükümsüz 1. Sezon 9. Bölüm Konusu (Karanlık Zihinler)

Esma, Filiz, Serdar ve Selim’in amacı; cesedi tuhaf biçimde bulunan kanser hastası Ayşe’nin katilini bulmaktır. Fakat bu sefer işleri her zamankinden zor olacaktır.

Hükümsüz Fragmanı İzle

Hükümsüz Dizisi Hakkında

Aksiyon ve gerilimin had safhada olduğu bu dizi için ilk olarak Özgü Namal’a teklif götürülmüş fakat pandemi ve salgın hastalık yüzünden dizide oynayamayacağını belirtmişti. Özgü Namal olmayınca onun yerine ise Burçin Terzioğlu gelmişti. Dizi İzmir’in gözde mekânlarında çekilmektedir. Dizinin en ilginç ve etkileyici yanı ise dizide yer alan olayların çoğunun gerçek hayat hikâyesinde alınmış olmasıdır. Dizi yayınlandığı andan itibaren fazlasıyla beğenilmiş ve bir süre gündemden düşmemiştir.

Hükümsüz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosuna bakacak olursak başrollerinde Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Hükümsüz dizisini izlemek istiyorsanız Exxen’e üye olabilir ve birbirinden eğlenceli programları izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir