nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. İnsanlar İkiye Ayrılır İzle

İnsanlar İkiye Ayrılır İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
175 0

2020 tarihinde sinemaseverlerin beğenisine sunulan, Burcu Biricik, Aras Aydın ve Pınar Deniz gibi başarılı oyuncuların yer aldığı bu film oldukça beğenildi. Konusu ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren İnsanlar İkiye Ayrılır, Bir Film ile BluTV’nin ortak yapımdır. 10 Eylül 2020 yılında yayınlanmasına rağmen hala daha izleyici kitlesi bulunan film şimdilerde ise Netflix ekranlarında yayınlanıyor.

Yayınlandığı dönemde magazin gündeminden düşmemiş ve oyunculuklarıyla oldukça konuşulmuştu. Yapımın hem yönetmenliğini hem de senaristliğini Tunç Şahin yapmaktadır. BluTV’nin orijinal yapımı olan İnsanlar İkiye Ayrılır filminin konusu ise en çok merak edilenler arasında bulunuyor. İnsanlar İkiye Ayrılır İzle etiketine tıklayarak bu filmi hemen izleyebilirsiniz.

İnsanlar İkiye Ayrılır Filmi Konusu

Yıllardır iş bulmaya çalışan Duygu, en sonunda telefonla arayıp borç tahsilatı yapan bankalar adına çalışır. Borçlu insanlar üzerinde psikolojik baskı kurması söylenilen Duygu, çok kısa bir süre içerisinde o bankanın en iyi çalışanlarından biri haline gelir. En iyi başarıya ulaşan elemanın ek prim kazanacağı bu bankada, kendi gibi başarılı olan Bahadır’la rekabet savaşına girer.

 İkisinin ortak çalışmasıyla işler sarpa sarar. İnceledikleri dosya onları çıkmaza doğru sürükler. Ceren Gürel adındaki müşterinin dosyasıyla ilgilenen Duygu ve Bahadır olacaklardan habersiz müşteriyi manipüle eder. Fakat Ceren Gürel dosyası göründüğünden çok daha zor bir dosyadır. İkilinin kıyasıya mücadelesi sonucu neler yaşanacağını izleyip göreceğiz.

İnsanlar İkiye Ayrılır Oyuncu Kadrosu

İnsanlar İkiye Ayrılır filminin oyuncu kadrosu ise oldukça zengin görünüyor. Camdaki Kız dizisiyle revaçta olan ve adından sıkça söz edilen Burcu Biricik filmin başrolünde yer alıyor. Diğer oyuncular ise şöyle; Pınar Deniz, Aras Aydın, Başak Daşman, Erdem Akakçe gibi ünlü isimler yer alıyor.

Sizler de bu filmi izlemek istiyorsanız hemen BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir