nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Inside Man
  4. »
  5. Inside Man 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Inside Man 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
172 0

Netflix‘te yayınlanan Inside Man, sadece dört bölümden oluşan yeni bir suç-gerilim mini dizisi. Steven Moffat tarafından yönetilen ve muhteşem oyuncu kadrosuna sahip bir yapım. Dizi, bir yanlış anlamanın bir adamı masum oğlunu kurtarmak için nasıl umutsuzluğa sürüklediğini ve ‘masum’ oğlunun geri dönüşü olmayan imkânsızı nasıl gerçekleştirdiğini anlatıyor. Inside Man Netflix İzle, etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Sadece dört saat süren bölümleriyle bu diziyi art arda izlememek neredeyse imkânsız. Suç ve gerilim dizilerini seviyorsanız, bu dizide her ikisi de fazlasıyla var. Hikâyenin bir yarısı David Tennant’ın ‘Karanlık Papaz’ rolüyle İngiltere’de geçerken, diğer yarısı da Stanley Tucci’nin Kriminoloji Profesörü karakterini canlandırdığı bir Amerikan eyalet hapishanesinde geçiyor.

Inside Man Dizisinin Konusu Nedir?

Dizi, matematik öğretmeni Janice Fife’ın, bir gazetecinin saygınlığı olan Beth Davenport’u İngiliz Metro treninde bir adamın Beth’e yaptığı son derece zehirli fiziksel hareketten kurtarmasıyla başlıyor. Kurtarılmasıyla birlikte Beth, tereddütlü Janice ile hızlı bir arkadaş olur.

Rahip Harry Watling Janice’i aldığında, Janice onun oğlu Ben’e özel ders vermek üzeredir. Seansına başlamak için, Ben’in görüntülemesi ve derse başlaması için bazı modülleri aktarmak üzere bir flash sürücüye ihtiyacı vardır. Janice eve girdiğinde Peder’in sakladığı yerden bir flash bellek bulur ve Peder onu durdurduğunda hemen belleği takar, ancak bellekte ne olduğunu çoktan görmüştür. Inside Man İzle, ortaya çıkan şey karşısında şok olur ve beklenmedik bir şey gerçekleşir.

Inside Man 1. Sezon 1. Bölüm Konusu

Araştırmacı gazeteci Beth, yeni bir arkadaş edinir ve huysuz bir mahkûmla röportaj yapar. Bir yanlış anlama mahalle papazını riskli bir pozisyona sokar.

Inside Man Dizisinin Fragmanı İzle

Inside Man Oyuncu Kadrosu

  • David Tennant
  • Stanley Tucci
  • Dolly Wells
  • Kate Dickie
  • Dylan Baker

Sizler de Inside Man dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir