nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. İphone’un Olmazsa Olmaz Uygulamaları!

İphone’un Olmazsa Olmaz Uygulamaları!

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
95 0

Bildiğiniz gibi iPhone ilginç ve bir okadarda sosyal yaşantıya kolaylık sağlayan uygulamalar yelpazesine sahip bir cihazdır. 2008′de açılan Appstore’da 500.000′i aşkın ücretli/ücretsiz ve milyarlarca defa download edilmiş uygulamalar mevcut. Ancak içlerinden bazı uygulamalar var ki olmazsa olmazları denilebilir. Now You Tech ekibi olarak faydalı olduğunu düşündüğümüz birkaç uygulamayı sizlerle de paylaşmak istiyoruz.

Viber

Viber; sosyal bir ağ olmakla birlikte (iPhone veya Android cihaz kullanan), 5G mobil internet ile veya Wİ-Fİ ağları üzerinden yurtiçi ve yurtdışındaki arkadaşlarınızla ”ücretsiz” konuşabileceğiniz ve yazışabileceğiniz bir uygulama. (Appstore’da bu uygulama ücretsiz)

WhatsApp

WhatsApp; (iPhone, Android, BlackBerry ve Nokia cihaz kullanan) arkadaşlarınızla, 3G mobil internet ile veya Wİ-Fİ ağları üzerinden ”ücretsiz” sohbet, çoklu sohbet, resim, video, ses notu ve bulunduğunuz konumu paylaşabileceğiniz bir uygulama. (Appstore’da bu uygulama 0.99$)

Find my iPhone (iPhone’u mu bul)

Find my iPhone; bu uygulamayı yüklediğiniz cihaz artık sizin kontrolünüz altında demektir. Cihazı olurda bir yerde unutur veya kaybederseniz bu uygulama sayesinde bulabileceksiniz. Yapmanız gereken bir iCloud veya MobileMe hesabı edinip cihaza yüklediğiniz bu uygulamada oturum açmak. Ondan sonra bilgisayarınızdan www.me.com ya da www.icloud.com sitesini ziyaret edip cihazın bulunduğu konumu görebilir, cihazı şifre ile kilitleyebilir, cihaza uyarı mesajı gönderebilir ve cihazdaki önemli bilgilerinizi silebilirsiniz. (Appstore’da bu uygulama ücretsiz)

Camera+

Camera+; Camera Plus uygulaması fotoğrafçılığı sevenler için kaçırılmaması gereken kullanımı kolay ve kaliteli bir uygulama. Zengin içeriği ve özellikleriyle farklı tonlarda resim çekebilir, düzenleyebilir ve efektler ekleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz resimlerinizi direkt Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlardaki hesaplarınıza da kolay bir şekilde yükleyebiliyorsunuz. (AppStore’da bu uygulama 0.99$)

Best Flash Light

Best flash light alanında birçok benzeri uygulama olduğuna rağmen kullandığım en iyi ve birden çok özelliğe sahip bir ”El Feneri” uygulaması. sese ve harekete duyarlı açılıp kapanması kolay ve şık efektlere sahip bir uygulama. (Appstore’da bu uygulama ücretsiz)

ContactDel

Bilindiğin gibi Apple iPhone cihazlarında rehberinizdeki kişileri tümden veya birden çok kişiyi aynı anda silmenize olanak tanımıyor. Ama uygulama geliştiricileri bu problemi düşünmüş ve güzel bir çalışma ortaya koymuşlar. ContactDel uygulaması bu sorunlara çözüm olacak türden. Rehberinizdeki kişileri ister işaretleyip ister tümünü tek kalemde silebilirsiniz. (Applestore’da bu uygulama 1.99$)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir