nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gezi & Seyahat
  4. »
  5. İş Seyahati Nedir?

İş Seyahati Nedir?

Now You Tech Now You Tech - - 4 dk okuma süresi
2 0

Her zaman organize olan iş seyahatinde olanlar ve sonra her zaman geç kalanlar vardır. Bir süredir bunu yapan bir iş yolcusu, pek çok yolcunun bilmediği bazı içeriden öğrenen bilgileri öğrenir. Bu küçük Seyahat sırları seyahat ederken dünyayı değiştiriyor. Ve bahse girebilirsiniz ki, bu bilgileri kimseyle paylaşmayacaklardır, çünkü bu iş seyahatinizin doğasını sonsuza dek değiştirebilecek bir bilgi türüdür.

Dizüstü bilgisayarınız seyahat ederken çok önemli bir ekipman parçasıdır. Havaalanında acil bir durumda, kablosuz dizüstü bilgisayarınız rezervasyonları değiştirmek için kullanılabilir, böylece bir sonraki uçuşa çıkmak için bu uzun kuyruklardan kaçınabilirsiniz. Bir araba kiralayabilir veya havaalanında rahatça konaklayabileceğiniz şehirdeki kalan birkaç otel odasından birini kiralayabilirsiniz. 

Ancak, havaalanı kapalıyken kendinizi kurtarmak için dizüstü bilgisayarınızı kullanmanın bir yönü, dizüstü bilgisayarların sınırlı gücüdür. Pilinizin tam olarak ihtiyacınız olduğunda öldüğünü görmek, köpekbalıklarının cankurtaran botunu çevirirken geminizin batmasını izlemek gibidir. Pek çok insan, nerede olduklarını biliyorsanız, havaalanlarında temizlik ekipleri için açık elektrik prizleri olduğunu bilmiyor. Genellikle bu prizler, iniş şeritlerine bakan pencerelerin hemen altındadır, bu nedenle bu prizlerin yakınında bir koltuk sabitleyebilirseniz, dizüstü bilgisayarınızı şarj edebilir ve yaşam çizginizi dünyaya canlı tutabilirsiniz.

İş Seyahati İpuçları

Mevcut iş seyahati için özel olarak yapılan kaynakların tam olarak yararlanmak için nasıl bir iş seyahati de biliyor. Seyahat eden iş adamına hitap eden otelleri bulun. Bu oteller aileler için olanaklara sahip olmayacak ve Kampa giderken gençlerin otobüslerini getirmeye çalışmayacaklar. Bu şekilde, işinize odaklanmaya çalışırken gürültü yapan ve sinir bozucu olan çok daha az genç olan bir otel bulabilirsiniz.

İş seyahatinde olanlara hitap eden işletmeleri kullanmanın yanı sıra, birçok havayolu şirketinin ve otelin sunduğu sık uçan ve öncelikli kulüplerden yararlanın. Çok Seyahat edecekseniz, bu kulüplerde bazı krediler biriktirebilirsiniz, bu da seçtiğiniz otellerde kaldığınızda birinci sınıf, daha iyi konaklama veya ücretsiz hizmetlere yükseltmelere neden olabilir. 

Şehre gelmek için daha az popüler bir havaalanı kullanarak çok fazla kolaylık sağlayabilir ve sorunlarınızı azaltabilirsiniz. Yakındaki küçük bir kasabada bir havaalanı kullanarak ve bir araba kiralayarak, trafik sıkışıklığından kurtulursunuz ve büyük merkezlerden geçmek için tüm itme ve itme kitlelerine maruz kalmadan hedefinize gidebilirsiniz.

Seyahat belgelerinin ekstra kopyaları, özellikle ülkeyi terk ediyorsanız, işleri çok hızlandırabilir. Çoğu zaman, gümrükten geçtiğinizde, pasaportunuzu teslim etmeniz gerekir, böylece gümrük acentesi bir kopyasını yapabilir. Bu yüzden oraya varmadan önce bir kopyasını yapın ve onlara verin. Hızlı bir tarama ile, bunun meşru bir kopya olduğunu doğrulayabilir ve sizi çok daha hızlı bir şekilde yolda tutabilirler.

Toplu taşıma araçlarının sizi büyük şehir durumlarında çok fazla trafik ile uğraşmaktan nasıl kurtarabileceğini göz ardı etmeyin. 

Bu küçük ipuçları, seyahatinizi daha az güçlük, daha az pahalı ve daha başarılı hale getirmek için çok yararlı olabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir