nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Disney Plus
 4. »
 5. Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
3153 0

Dijital içerik platformu olan Disney+ ilk yerli dizisini yayınladı. 14 Haziran 2022 tarihinde gösterime giren Kaçış dizisinin yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın üstlenmektedir. Senaryosunu Ali Doğançay’ın kaleme aldığı dizinin yapımını ise O3 Medya ve Same Film yapmaktadır. Aksiyon ve dram türünde olan bu dizi yalnızca Disney Plus’ta yayınlanmaktadır. Dizinin tanıtım fragmanı yoğun ilgiyle karşılanmış ve yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada gündem olmuştur. Kaçış Disney Plus İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kaçış Dizisi Hakkında

Kaçış dizisinin çekimleri Gaziantep ilinin Suriye sınırlarına yakın bölgelerinde tamamlanmış ve zorlu bir süreç yaşanmıştır. Disney+ ekranlarında 14 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan bu dizi uzun bir süredir heyecanla beklenmekteydi. Beklentileri karşılayan dizinin konusu ve oyuncuları da merak ediliyor. Başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı Kaçış dizisini izlemediyseniz hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Kaçış Dizisinin Konusu Nedir?

Kaçış Disney Plus İzle, oldukça dikkat çekici konusu olan dizi izleyenlerin beklentisini karşılamayı başardı. Kaçış dizisinin konusuna gelecek olursak savaşların fotoğrafçılığını üstlenen Mehmet ve başka ülkelerden savaşın haberini yapmak için gelen birkaç gazeteci ile ezidi köyüne giderler. Sınırın ötesinde beklerken ani bir baskın yapılır ve tehlikeli bir terör örgütü tarafından kaçırılırlar. Bu süreçte yaşayacakları kaçmak için gösterdikleri çabaya ve dramlarına şahit olacaksınız. Ellerinden kurtulabilecekler mi? Bu sorunun cevabını izleyip göreceğiz.

Kaçış 1. Sezon 1. Bölüm Konusu

Mehmet ve arkadaşları sınırı geçtikten kısa bir süre sonra radikal bir örgüt köye baskın yapar.

Kaçış Dizisinin Fragmanı İzle

Kaçış Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Engin Akyürek
 • İrem Helvacıoğlu
 • Levent Ülgen
 • Fikret Kuşkan
 • Aras Aydın
 • Leyla Tanlar
 • Deniz Baysal Yurtcu
 • Onur Bay

Sizler de sınırsız film ve dizi keyfi yaşamak istiyorsanız hemen şimdi Disney Plus platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir