nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Netflix
 4. »
 5. Kal Netflix İzle

Kal Netflix İzle

khaleesi khaleesi - - 2 dk okuma süresi
93 0

Netflix platformunda 11 Kasım 2022 tarihinde gösterime giren Kal filminin tanıtım fragmanı sosyal medyada büyük bir ilgi görmüştü. ‘Kal’ filminde başrolleri Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz paylaşıyor. Kasım ayında izleyicisiyle buluşan filmin konusu ise oldukça merak ediliyor.

Netflix’te yayınlanan Türk romantik dram filminin yönetmenliğini Ozan Açıktan, senaristliğini Sami Berat Marçalı, yapımcılığını ise Onur Güvenatam, Şebnem Kitiş, Yelin Mckay ve Burak Oskay üstleniyor. Filmin toplam süresi ise 1 saat 45 dakika olup Kal Netflix İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Film Hakkında

Film, kısa süre önce kız arkadaşından ayrılan ve perişan görünen genç bir adamın etrafında dönecek. Hikâyenin kahramanı, film boyunca geçmiş ilişkilerini anımsarken görülüyor. Hayatındaki kayıptan etkilenen genç adam, aşağı doğru bir sarmalda ilerliyor ve kendini zor durumlara sokuyor. Film, kalp kırıklığı, kayıp ve kendini keşfetme konularını ele alacak. Filmin ana karakteri Semih, geçmişteki ilişkisi ve hayatı hakkında gerekli cevapları bulmak için bir yolculuğa çıkıyor.

Kal Filminin Konusu Nedir?

“Semih’in kız arkadaşı aniden ondan ayrılır. İlişkileri hakkında cevaplar arayan Semih, çok geçmeden uzun süredir görmezden geldiği şeylerle yüzleşmek zorunda kalır.” Terk edilme ve cevap arayışı üzerine bir hikâye. Bir adam hayatının aşkı olduğunu düşündüğü kişiyi kaybediyor ve kaybıyla başa çıkıyor. İki kez düşünmeden acele kararlar vermek, hayatımızı çevreleyen istenmeyen sorunlara yol açabilir. Acıdan kurtulmak ve cevaplar bulmak filmin konusu olacak.

Kal Filminin Fragmanı İzle

Kal Filminin Oyuncu Kadrosu

 • Burak Deniz
 • Dilan Çiçek Deniz
 • Ceyda Düvenci
 • Berrak Tüzünataç
 • Şükran Ovalı
 • Ersin Arıcı

Sizler de Kal filmine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir