nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Kim Kardashian Diyeti ile Zayıflama

Kim Kardashian Diyeti ile Zayıflama

Now You Tech Now You Tech - - 2 dk okuma süresi
137 0

Kim Kardashian Diyeti ile Zayıflama, özellikle Amerika sınırları içerisinde bayanların en çok aradıkları ve değerlendirdikleri diyet türlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Son birkaç sene içerisinde ülkemizde gözlemlenen obezite sorunun ortadan kaldırılması için en önemli unsurlardan birisi de kuşkusuz ki diyet unsurudur. Diyet yaparak fazla kilolardan kısa bir süre içerisinde kurtulmak ve sağlık anlamında da rahata ulaşmak için irademize sahip olarak bir süre düzenli beslenme alışkanlığı için kendimizi sıkmalıyız ki doğal yollardan kilo verimi gerçekleşsin.

Hamilelik Sonrası Alınan Kilolara Çözüm

Kim Kardashian, özellikle hamilelik sonrasında verdiği kilolar ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Kullandığı protein odaklı diyet sayesinde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kilolarından kurtulması aslında bayanların da bu anlamda iştahlanmasına yol açtı. Son birkaç sene içerisinde ortaya çıkarılan diyetlerden ziyade sabah kahvaltılarını mısır gevreği ve süt ile yapan Kardashian, öğle saatlerinde ton balığı katkılı salata tüketiyor ve yeşillik tüketimini son derece ciddi bir şekilde yapıyor. Bu da dolayısı ile sindirim sisteminin hızlı bir şekilde görevini yerine getirmesini sağlıyor.

Su Tüketiminin Önemi

Akşam yemeklerinde ise yine yağsız et tüketerek protein alımına önem veren Kim Kardashian, gece saatlerinde kesinlikle yemek yemiyor ve aynı zamanda günlük en az 3 litre su tükettiği gibi en az 1 saat de yürüyüş yaparak formunu korumaya devam ediyor. Kısacası spor konusuna çok ciddi anlamda özen gösteriyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir