nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. Kıyma 2. Sezon 1. Bölüm İzle

Kıyma 2. Sezon 1. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
1755 0

BluTV dijital içerik ekranlarında yayın hayatına başlayan Kıyma Dizisi izleyicilerin oldukça beğenisini kazandı. Sokağın Çocukları ve Sıfır Bir Adana dizisinin en sevilen karakterleri yine Kıyma dizisinde yer almaktadır. 24 Mayıs 2022 tarihinde izleyenleriyle buluşan dizi adından sık söz ettirmeyi başarmıştır.

BluTV içerik platformundan yayınlanan Kıyma dizisi, hayatta kalmaya çalışan birkaç gencin başına gelen belaları anlatıyor. Bu yeni projenin dikkat çekici konusunun yanında birbirinden başarılı oyucularıyla da gündemdeki yerini korudu. Sıfır Bir Adana ve Sokağın Çocukları dizileriyle ilişkili bir konuyu taşıyan Kıyma dizisinin yönetmenliğini ise Kadri Beran Taşkın üstlenmektedir. Kıyma İzle etiketine tıklayarak bu diziyi kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kıyma Dizisinin Dikkat Çeken Konusu

BluTV dijital içerik platformunda yayınlanan Kıyma dizisi aksiyon, suç ve dram temalarına ağırlık vermektedir. Polisiye severlerin dikkatini çeken dizinin konusu ise şöyle; Adana’da yaşadıkları talihsiz olaylardan uzaklaşmak isteyen üç genç İstanbul’a gitmeye karar verirler. İstanbul’da yaşadıkları olayları unutmak ve hayatlarına yeni bir sayfa açmak istemektedirler.

Fakat her şey istedikleri gibi gitmez ve bela yine dönüp dolaşıp onları bulur. BluTV ekranlarında yayınlanan dizinin hayranları şimdiden yeni sezonun ne zaman geleceğini merak eder oldu. Şehirler Değişir Fakat Sokaklar Asla sözünden yola çıkarak hazırlanan dizinin 2. Sezonuna dair henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

Kıyma 2. Sezon 1. Bölüm Fragmanı İzle

Kıyma 2. Sezon 1. Bölüm Konusu

Aslan’ın ölümünden sonra Ömer, Tufan ve Poyraz mahalleyi terk eder. Kado, Baran ve Reşo’yla dışarı çıktıkları bir gün başları belaya girdikten sonra mobil kebapçı fikrini bulurlar ve hep birlikte bir kebapçı tezgahı açarlar. Aynı gece tanıştıkları hemşerileri Mehmet Elmas da onlara yeni maceraların yollarını açacaktır.

Kıyma Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Sokağın Çocukları ve Sıfır Bir Adana dizilerinde yer alan sevilen oyuncular Kıyma dizisinde de rol almaktadırlar. Kıyma dizisinin merak edilen oyuncu kadrosuna bakacak olursak başrolünde Emrullah Sürmeli yer alıyor. Ona eşlik eden diğer oyuncular ise; Cengizhan Yurdutek, Mustafa Yılmaz, İrfan Ballı, Ömer Varol ve Salih İnci gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Sizler de bu diziyi merak ediyor ve izlemek istiyorsanız hemen BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir