nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kocası Tarafından +18 Yayın Yapması İstenen Amouranth İlk Kez Açıkladı!

Kocası Tarafından +18 Yayın Yapması İstenen Amouranth İlk Kez Açıkladı!

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
201 0

İddiaya göre kocası onu özgürce yayın yapmaya zorlamak için köpeklerini öldürmekle, parasını çalmakla veya hesaplarını silmekle tehdit etti. Bunlar, Kaitlyn Siragusa takma adıyla Amouranth’ın yaptığı yayında anlaşılmıştır. Yayıncı, kocasıyla yaptığı bir telefon görüşmesinde gözyaşlarına boğuluyor ve zehirli ilişkisini, tehditleri ve iddiaya göre nasıl yayın yapmaya zorlandığını anlatıyor.

Pazar günkü bir yayında Amouranth, kocası olduğunu söylediği bir adamla telefonda konuşurken görülüyor. İddiaya göre, 28 yaşındaki kadın itaat etmez ve 24 saat boyunca yayın yapmazsa köpeklerini boğmakla tehdit etti. Hattın diğer ucundaki adam ise bunu reddediyor. Amouranth telefon görüşmesini sonlandırdığında, zehirli evliliği hakkında konuşmaya devam eder ve istismar, baskı, tehdit ve şantajdan bahseder. Örneğin, evliliğini gizli tutması çünkü bunun kötü bir iş hamlesi olduğu söylenmiş. Kadın yayıncılar genellikle bekâr izlenimi vermek için evliliklerini ya da ortaklıklarını kamuoyuna açıklamazlar.

Hesaplar Üzerinde Kontrol

Amouranth’ın zehirli ilişkileri hakkındaki raporları daha da ileri gidiyor. Kocasının tüm hesaplarını kontrol ettiğini ve yayıncının varlıklarına erişimi olduğu söyleniyor. Sonuçta Amouranth Twitch‘te en çok kazanan kadın olarak kabul ediliyor. Kocasının, itaat etmediği takdirde parasını kuş koruma örgütlerine bağışlamakla veya kripto para birimlerinde “yakmakla” birkaç kez tehdit ettiği söylenmektedir. Ayrıca, Siragusa istemediği halde kocasının onu kazançlı jakuzi videoları çekmeye zorladığı da iddia ediliyor. Amouranth daha sonra yaptığı yayında kocası tarafından kaba bir şekilde hakarete uğradığını bir dizi kısa mesaj ile kanıtlıyor. Ayrıca kocası, itaat etmediği takdirde valizlerini otelin balkonundan atmakla ve sosyal medya hesaplarını silmekle tehdit etmiştir.

Yayıncı, kocası tarafından yaratılan süslü bir hapishanede yaşadığını söyledi. Kocası davranışları nedeniyle zaten bir terapiste gitmiş, ancak görünüşe göre bu davranışlarında bir değişikliğe yol açmamış. Endüstri servisi “Kotaku” tarafından yayınlanan bir rapora göre, yayıncı videonun sonunda boşanmak istediğini ima ediyor.

Twitch Yayıncısı Amouranth’dan Haber Alınamıyor!

Pazar günkü yayından bu yana Amouranth’ın çevrimdışı olması hayranları ve arkadaşları arasında endişeye neden oldu. Diğer yayıncı Alinity, Amouranth’a ulaşamadığı için polisi aradı. Ancak, Alinity flamanın iyi olup olmadığını öğrenemedi. Oyuncu ve yayıncı Sasha Grey bir yardım çağrısıyla halka seslendi ve diğer yayıncılardan Amouranth’ı şahsen kontrol etmelerini istedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir