nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Exxen
 4. »
 5. Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 4 dk okuma süresi
160 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar İzle programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 7. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm Özeti

Hız kesmeden devam eden Konuşanlar programı izleyicisini her geçen gün arttırıyor. Bu bölümde rastgele bir seyirciye sorulan ‘’Fantezin nedir?’’ sorusuna seyircinin iç çekerek ‘’Ah’’ dediğini duyan Hasan Can ‘’Fantezini yaşama söyle’’ deyip gülmesi ortamda samimi dakikaların yaşanmasına neden oluyor. Burcu ismindeki bir seyirciye medeni durumunu soran Hasan Can aldığı cevap karşısında kahkahalara boğuluyor. ‘’Aşk acısı çekiyordum ve türbeye gittim’’ demesi salondaki herkesi fazlasıyla güldürüyor. ‘’Türbede istediğim erkeği tarif edip dua ederken birden karşıma çıktı’’ deyince Hasan Can esprileriyle bütün salonu oldukça güldürüyor.

Seyircinin saçının peruk olduğunu fark eden Hasan Can ‘’Yakışıklı adamsın peruğa ihtiyacın yok’’ deyince seyircinin ‘’Kafam yuvarlak olduğu için güzel durmuyor’’ deyince Hasan Can ‘’Bizim kafamız yıldız şeklinde mi?’’ demesinin üstüne herkes kahkaha atıyor. Konuşanlar programının bu eğlenceli bu bölümünde Hasan Can seyircilerin en özel anılarını dinlerken yaptığı samimi esprilerle de bütün salonu adeta kırıp geçiriyor. Kahkahalara doyamayacağınız Konuşanların bu bölümünü sakın kaçırmayın.

Konuşanlar Exxen 1. Sezon 15. Bölüm Konusu

“Konuşanlar”da bu bölümde de birbirinden eğlenceli, saçma ve bir o kadar da gerçek hikayeler anlatılmaya devam ediyor.

Konuşanlar Exxen 1. Sezon 15. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

 • Hasret
 • Ceren
 • Serra
 • Berra
 • İlyas
 • Boğaçhan

Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm Tanıtımı İzle

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar İzle programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikayeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikayelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar İzle programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanlar İzle programını izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir