nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Exxen
 4. »
 5. Konuşanlar 13. Bölüm İzle

Konuşanlar 13. Bölüm İzle

Bu sohbet bildiklerinizden çok farklı. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor ardından birbirinden ilginç sorularla eğlence katlanarak artıyor.

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 4 dk okuma süresi
512 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar İzle programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 7. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar 13. Bölüm Özeti

İlgiyle takip edilen komedi programı Konuşanların bu bölümünde Hasan Can’ın bir seyirciye ‘’Sevgili misiniz?’’ sorusuna karşılık ‘’Ne yazık ki öyleyiz umarım ayrılmayız senin programından sonra’’ demesi Hasan Can’ı oldukça güldürüyor. Seyircinin sevgilisine aşk şarkısı yazdığını duyan Hasan Can hemen şarkıyı söylettiriyor. Şarkının biraz uzun sürmesi Hasan Can’ın sıkılmasına ve şarkıyla dalga geçmesine sebep oluyor.

Salonda eğlence dolu dakikalar yaşanırken başka bir seyircinin görkemli bir elbise giydiğini gören Hasan Can Dubai prensesi gibi duran seyirciye ‘’Ne iş yapıyorsun?’’ Diye sorar ‘’Çalışmıyorum’’ cevabı üzerine ‘’O zaman eşin zengin’’ deyip güler ve espriler havada uçuşurken ‘’Hoş geldin Şeyma Subaşı hoş geldin’’ deyip bütün salonu kahkahalara boğar. Özel bir anısını paylaşan bir seyircinin arkadaşlarıyla tabu oynarken ishal kelimesini nasıl anlattığını söyleyen seyirci Hasan Can dâhil bütün salonu güldürürken aynı zamanda da utandırmıştır. Her Cuma Exxen platformunda yayınlanan Konuşanlar İzle programının eğlence dolu bölümlerini sitemizden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Konuşanlar Exxen 13. Bölüm Konusu

Hasan Can Kaya, kendine has tarzıyla Konuşanlar’ı seçerek muhabbete devam ediyor.

Konuşanlar Exxen 13. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

 • Utku
 • Özgür
 • Ozan
 • Erdi
 • Kerem
 • Oğuzhan

Konuşanlar 13. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 13. Bölüm Tanıtımı İzle

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar İzle programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikayeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikayelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar İzle programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanlar İzle programını izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir