nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Exxen
 4. »
 5. Konuşanlar 14. Bölüm İzle

Konuşanlar 14. Bölüm İzle

khaleesi khaleesi - - 4 dk okuma süresi
46 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar İzle programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 7. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar 14. Bölüm Özeti

Exxen platformunun en sevilen programlarından biri olan Konuşanların bu bölümünde Hasan Can, Ezgi ismindeki bir seyirciye ‘’Ne iş yapıyorsun’’ diye sorunca ‘’Çağrı alıcısıyım Ambulans, İtfaiye gibi yerleri aradığınızda ben çıkıyorum’’ deyince Hasan Can Ezgi’ye takılmadan edemiyor ve yanındaki sevgilisine ‘’Nasıl tanıştınız’’ diye soruyor. Ezgi ise ‘’Ben dans ederken bana aşık oldu’’ demesi üzerine Hasan Can’ın konuyla ilgili yaptığı espriler salonu adeta kırıp geçiriyor. Bir seyirci kolonya isteyince ekip çalışanlarından birinin seyirciye mikrofon uzattığını gören Hasan Can ‘’İşte bizim ekip böyle kolonya istersin mikrofon verirler, eğer mikrofon isteseydin nargile verecektik’’ deyince bütün herkes kahkahalara boğuluyor.

‘’İlişkiniz nasıl başladı?’’ sorusuna ‘’Benim Instagram hikayeme yanıt verdi öyle konuşmaya başladık’’ demesi üzerine Hasan Can ‘’Nasıl bir yanıt verdi?’’ diye sorunca ‘’En son askerde ellerim böyle terlemişti’’ yanıtını verince Hasan Can dahil salondaki herkesi oldukça güldürüyor. Başka bir seyirciye sorulan ‘’Fantezin nedir?’’ sorusuna seyircinin ‘’İnsanlarla hayvanların yer değiştirmesini yani insanların hayvanların merhametine muhtaç olmasını isterdim’’ sözü salondaki herkesin alkışlamasına sebep oluyor.

Konuşanlar Exxen 14. Bölüm Konusu

Aldatılanlar, yeni tanışanlar, hayatında sorunları olanlar… Hepsi Konuşanlar’ın bu bölümünde…

Konuşanlar Exxen 14. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

 • Ezgi
 • Emine
 • Ali
 • Oğuz
 • İrem
 • Ayşe

Konuşanlar 14. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 14. Bölüm Tanıtımı İzle

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar İzle programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikayeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikayelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar İzle programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanlar İzle programını izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir