nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Konuşanlar Exxen 1. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 1. Bölüm İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
231 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin ilk bölüm özeti ise şöyle;

Konuşanlar Exxen 1. Bölüm Özeti

Seyircinin İngiltere’den İstanbul’a taşınması Hasan Can’ı şaşırtır ve neden buraya taşındıklarını sorar. Bu soru üzerine seyirci ise eşinin İstanbul’u çok sevdiğini söyler. Herkes nerede yaşadıklarını merak ederken seyirci ise Bağcılar’da oturduklarını söyler. Bunun üzerine bütün salon gülmekten yıkılır. İlk bölüme Kaan Sekban eşlik eder. Çiftlik bank hakkında yaptıkları ilginç ve komik espriler izleyicileri kırıp geçirir. Birinci bölümün şampiyonu Binnaz Hanım konuşmasıyla izleyicileri kahkahaya boğarken oğlunun annesine yaklaşımı ise Hasan Can’ı oldukça güldürmüştür.

Konuşanlar 1. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 1. Bölüm Shot İzle

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikâyeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikâyelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen İzle

Konuşanları izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir