nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Konuşanlar Exxen 10. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 10. Bölüm İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 4 dk okuma süresi
478 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 7. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar Exxen 10. Bölüm Özeti

Cuma günlerine damga vuran Konuşanlar İzle programı 10. Bölümüyle izleyenlerini kırıp geçirdi! Mikrofon evli bir çifte uzatıldıktan sonra konu tanışma hikâyelerine gelince Hasan Can esprili bir şekilde bu çifte takılmadan edemiyor. Hasan Can ‘’Nasıl âşık oldunuz?’’ diye sorunca hiçbir şekilde tepki vermeyen çiftimiz izleyenleri oldukça güldürüyor. Hasan Can da ‘’Ben sorumun cevabını aldım’’ diyerek ortamı yumuşatıyor. Bir seyircinin ‘’Üroloğum’’ demesi Hasan Can’ı şaşırtırken mesleği üzerinden kameraman Efe’ye yaptığı espriler ise bütün seyircileri kahkahalara boğuyor.

Bir seyircinin polisim demesi üzerine Hasan Can ‘’Tutuklayın beni’’ diyerek komik espriler yapıyor ve salonda keyifli anlar yaşanıyor. ‘’Motoru satıp öyle biletleri aldım’’ deyince Hasan Can ‘’ Oğlum bizim program o kadar pahalı değil haftaya da evi satıp gelmeyin’’ diyerek dalga geçmesi herkesin kahkahalarla gülmesine neden oluyor. Kuzenine durmadan bir şeyler ısmarlatan seyircinin Hasan Can’dan su istemesi ‘’Bize bile suyu ısmarlattın ya helal olsun’’ demesi rejideki elemanlar dâhil bütün seyircileri güldürüyor. Eğlence dolu Konuşanlar programının bu bölümünü sakın kaçırmayın!

Konuşanlar Exxen 10. Bölüm Konusu

Hasan Can Kaya, sınıfın en haylazlarıyla Konuşanlar’da sohbet etmeye devam ediyor.

Konuşanlar Exxen 10. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

  • Songül
  • İbrahim
  • Canan
  • Atakan
  • Onur

Konuşanlar 10. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 10. Bölüm Tanıtımı İzle

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikayeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikayelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanlar programını izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir