nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Exxen
 4. »
 5. Konuşanlar Exxen 12. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 12. Bölüm İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 6 dk okuma süresi
540 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 7. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar Exxen 12. Bölüm Özeti

Hız kesmeden devam eden Konuşanlar programına üç bölüm üst üste gelen ve hep aynı yere oturan bir seyirci Hasan Can’ın gözünden kaçmıyor ve espriler havada uçuşuyor. Eski bölümlerden bir polis seyircinin tekrar bu bölüme katılması ve Hasan Can’ın ‘’Senin sayende tüm polislerden mesaj almaya başladım’’ demesi tüm seyircileri oldukça güldürüyor. Polisle olan özel muhabbetinin bazı bölümlerini yayınlamayan Hasan Can polislerden korktuğunu da dile getiriyor. Başka bir seyirciye mikrofon uzatılıyor ve maskesini çıkarmasını istiyorlar.

 Maskesini bir türlü çıkarmak istemeyen seyirci Hasan Can’ın esprilerine maruz kalıyor ve en sonunda çıkarmak zorunda kalıyor. Eğlenceli dakikaların yaşandığı bu bölümde iki seyircinin kendi arasında konuştuğunu gören Hasan Can hemen konuya giriyor ve yaptığı espriler bütün salonu kahkahaya boğuyor. Avukat olan bir seyircinin yavaş yavaş ve tuhaf konuştuktan sonra Hasan Can’ın ‘’Kerimcan Durmaz’ın avukatı mısın hayatım sen?’’ demesi bütün salonun kahkahalarla gülmesine neden oluyor. Gülmekten karnınıza ağrı gireceği Konuşanların 12. bölümünü sakın kaçırmayın.

İzleyenler tarafından yoğun ilgiyle takip edilen Konuşanlar programının 11. bölümünde bir seyircinin ‘’Petrol işiyle uğraşıyorum’’ demesi üzerine Hasan Can ‘’Ne yapıyorsun tam olarak?’’ diye sorunca olayı en ince detayına kadar anlatan seyirci Hasan Can’ın esprilerinden kaçamıyor ve ‘’Bize neden ormandan çıkan hayvan muamelesi yapıyorsun?’’ sorusuyla karşılaşıyor. Bu soru üzerine bütün salon kendini tutamıyor ve hunharca gülmeye başlıyorlar. Aytek ismindeki seyircinin ’’Senin için Dubai’den geldim, seni Dubai’de izleyen çok kişi var haberin olsun ‘’deyince ‘’Evet ben de Araplara benzediğim için öyle bir kitlem var’’ deyip gülmesi seyircileri oldukça güldürüyor.

Seyircileri gezerken bir çifte sevgili misiniz sorusuna hayır cevabını alan Hasan Can Nusret’e ne zaman açılmayı düşünüyorsun sorusuna Bu akşam açılacağım demesi bütün salonun alkışlamasına neden oluyor. Başka bir seyirciye sorulan ‘’Ne iş yapıyorsun?’’ sorusuna seyircinin ‘’Aytek abi gibi ham maddeden mi başlayayım? Demesi üzerine Hasan Can’ın ‘’Havva ile Adem’den başla kardeşim’’ esprisi bütün salonu adeta kırıp geçiriyor. Her Cuma Exxen’de yayınlanan Konuşanlar programını sakın kaçırmayın!

Konuşanlar Exxen 12. Bölüm Konusu

Hasan Can Kaya, bu bölümde sevilen oyuncu Selin Şekerci’yi ağırlıyor.

Konuşanlar Exxen 12. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

 • Selin Şekerci
 • Musa
 • Gülce
 • Canan
 • Akın
 • İsmail

Konuşanlar 12. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 12. Bölüm Tanıtımı İzle

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikayeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikayelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanlar programını izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir