nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Konuşanlar Exxen 2. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 2. Bölüm İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 4 dk okuma süresi
185 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin ilk bölüm özeti ise şöyle;

Konuşanlar Exxen 2. Bölüm Özeti

Her hafta Cuma günleri Exxen Platformunda yayınlanan Konuşanlar programı 2. Bölümüyle seyircilerini kahkahalara boğdu! Hasan Can’ın seyircilere sorduğu en büyük fantezin nedir? Sorusuna seyircilerin verdiği cevaplar salonu epey düşündürürken aynı zamanda da güldürmüştür. Kaan isimli seyirciye sorulan kız arkadaş sorusu Kaan’ın bocalamasına sebep olmuş Hasan Can’ın ise iğneleyici esprilerinden kaçamamıştır. En uzun ilişkisi 3-4 gün süren Kaan’ın yaşadığı ilişki problemleri bütün salonu fazlasıyla eğlendirmiştir.

Tuğçe ismindeki seyirciye sorulan evli misiniz? sorusuna ‘’Hayır değilim 1 senedir teklif bekliyorum’’ demesi üzerine başka seyircinin ise 3 ayda evlenme teklifi aldığını duyunca Hasan Can şakalarıyla Tuğçe’yi adeta bezdiriyor. Özge Borak’ın Hasan Can’a konuk olmasıyla birlikte programın seyri değişmiş oldukça keyifli bir hal almıştır. Özge’nin başına gelen trajikomik hikayeler ise Hasan Can dahil bütün salonu yıkıp geçmiştir. Rastgele seçilen ‘’Hayatınızda en utandığınız an neydi?’’ sorusuna cevap olarak bir seyircinin ‘’Annemle babamı çıplak görmüştüm ne yaptıklarına dair en ufak bir fikrim yoktu’’ cevabına karşılık Hasan Can’ın yaptığı espriler izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.

Konuşanlar 2. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 2. Bölüm Tanıtımı İzle (Konuk: Özge Borak)

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikâyeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikâyelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen İzle

Konuşanları izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir