nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Exxen
 4. »
 5. Konuşanlar Exxen 3. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 3. Bölüm İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 4 dk okuma süresi
144 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin ilk bölüm özeti ise şöyle;

Konuşanlar Exxen 3. Bölüm Özeti

Özel anıların paylaşıldığı son derece keyifli bir program Konuşanlar seyirci kitlesini hızla arttırmaya devam ediyor. Konuşanlar’ın 3. bölümünde sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk ve Kenan Özkan’ın konuk olarak katılmasıyla program daha eğlenceli bir hal alıyor.

Seyircilere ne yapınca kendinizi seksi hissediyorsunuz? sorusuna Ata bindiğim zaman kendimi seksi hissediyorum cevabı salonu kahkahalara boğuyor. Bölümün bir diğer efsane espirisi ise Seyircilerden birinin en büyük fantezin nedir? sorusuna mikrofonu elinde sallaması Hasan Can’ın cinsel içerikli espriler yapmasını sağlıyor.

Stüdyoda bulunan birinin Gala gecesine hazırlanır gibi gelmesi Hasan Can’ın gözünden kaçmıyor ve Kardashian’lara benzetmesiyle salonu adeta kahkahaya boğuyor. İsmi Müge olan seyircinin tekvandoda siyah kuşak sahibi olduğunu öğrenen seyirciler oldukça şaşırırken program boyunca yapılan benzetmeler ise bütün salonu kırıp geçiriyor. Müge, anlattığı komik hikayelerle seyircileri güldürürken aldığı çarpılarla da şampiyon olmayı başarıyor.

Konuşanlar Exxen 3. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

 • Erkan
 • Müge
 • Muzo
 • Süheyl
 • Göksu
 • Gökhan

Detaylar ve Instagram hesapları yazımızda yer alıyor.

Konuşanlar 3. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 3. Bölüm Tanıtımı İzle (Konuk: Eylül Öztürk & Kenan Özkan)

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikâyeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikâyelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanları izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir