nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Exxen
 4. »
 5. Konuşanlar Exxen 4. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 4. Bölüm İzle

khaleesi khaleesi - - 4 dk okuma süresi
221 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 4. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar Exxen 4. Bölüm Özeti

İlgiyle takip edilen programın 4. Bölümünün başlangıç sahnesinde bir seyircinin kocasıyla olan ilişkisi Hasan Can’ın dikkatinden kaçmamış Şeyma Subaşı’na benzetmiştir. Mikrofon bu sefer de Oğuz ismindeki bir adama geçiyor ve Hasan Can’ın sorularını cevaplıyor. ’’Ne iş yapıyorsun’’ sorusuna ’’Yurt dışında eğitim danışmanlığı yapıyorum’’ demesi üzerine Hasan Can’da ’’Hadi bize danışmanlık yap yurt dışında nerede eğitim alabiliriz?’’ diye sorunca seyircinin’’ Her yerde’’ cevabına karşılık Hasan Can’da’’ Gerçekten helal para kazanıyormuşsun’’ diyerek dalga geçmesi tüm salonu kahkahalara boğuyor.

Eskiden Sezen Aksu, Tarkan gibi ünlü sanatçılara vokallik yapan bir seyircinin Hasan Can’a yüzük hediye etmesi sonucunda Hasan Can tüm salona seslenip ‘’Arkadaşlar artık programın işleyişi böyle gönlünüzden ne koparsa verebilirsiniz güzel bir takı töreni yapabiliriz’’ diyerek espri yapması salonu eğlenceli bir hale getiriyor. Beti isminde bir seyircinin başkan Trump’ın asistanı olması Hasan Can dâhil bütün salonu oldukça şaşırtıyor. Onur Buldu’nun programa konuk olmasıyla daha eğlenceli hale gelen Konuşanlar programı sizlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Konuşanlar Exxen 4. Bölüm Konusu

Onur Buldu ve Hasan Can Kaya bir araya geliyor, eğlence dozu gittikçe artıyor…

Konuşanlar Exxen 4. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

 • Oğuz
 • Uğur
 • Seda
 • Ceren
 • Mehmet
 • Beti

Konuşanlar 4. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 4. Bölüm Tanıtımı İzle (Konuk: Onur Buldu)

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikâyeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikâyelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanları izlemek için Exxen platformuna üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir