nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Konuşanlar Exxen 5. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 5. Bölüm İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 4 dk okuma süresi
132 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 4. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar Exxen 5. Bölüm Özeti

Hasan Can’ın bir seyirciye sorduğu sevgilin var mı sorusuna ilginç bir cevap veren seyirci Hasan Can’ın esprilerine maruz kalıyor. Konuşanlar tahtasına seçmek için sorduğu sorularla salonu oldukça keyifli hale getiren Hasan Can seçtiği birbirinden renkli isimlerle sorularına devam ediyor. ‘’Sevişmek için Çin’e mi gittin?’’ sorusuna ‘’Bu bir neden değildi ama sonuç oldu’’ deyince tüm salon Umut ismindeki bu seyirciyi alkışlıyor.  Hasan Can’ın ‘’Gerçekten seks için yaşayan bir adam’’ demesine karşılık Umut ise ‘’Ne için yaşayacaksın başka bu hayatta’’ diyor ve tüm salon kahkahaya boğuluyor.

Konuşanlar’ın bu bölümüne Güldür Güldür Show’dan tanıdığımız Aylin Kontante’nin konuk olmasıyla espriler havada uçuşuyor. ‘’Şimdiye kadar ürettiğiniz en saçma yalan neydi? Sorusuna bir seyircinin ‘’Ben usta yalancıyımdır dişçiye gidiyorum derim ama gitmem yanlarına geldiğim zaman dolgu fiyatlarından bahsederim’’ demesi üzerine çarpı alarak tüm salonu güldürmeyi başarmıştır. Exxen platformunda yayınlanan oldukça eğlenceli olan Konuşanlar programının bu bölümünü sakın kaçırmayın.

Konuşanlar Exxen 5. Bölüm Konusu

Hasan Can Kaya, sınıfın Konuşanlar’ıyla bu kez Aylin Kontente eşliğinde sohbet ediyor.

Konuşanlar Exxen 5. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

  • Uğur
  • Umut
  • Almira
  • Mesut
  • Erkan

Konuşanlar 5. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 5. Bölüm Tanıtımı İzle (Konuk: Aylin Kontente)

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikâyeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikâyelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanlar programını izlemek için Exxen platformuna ücretli üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir