nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Exxen
 4. »
 5. Konuşanlar Exxen 6. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 6. Bölüm İzle

khaleesi khaleesi - - 4 dk okuma süresi
98 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 4. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar Exxen 6. Bölüm Özeti

Konuşanlar programının bu bölümüne pandemiden dolayı çok az seyirci katılırken konuk olarak ise Rap dünyasının gözde isimlerinden biri olan Anıl Piyancı katılmıştır. Normalde insanların arasından seçip konuşanlar tahtasına yazılırken bu kez belirli kişilere sorular soruluyor. Eski şampiyonlardan biri olan Uğur programın daha renkli bir hal almasını sağlarken Hasan Can’ın bu bölüme özel yaptığı şakalar ise izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatıyor. Hasan Can’ın ‘’Bugünkü konuşanlarımızı intihara meyilli insanlardan seçtik.’’ diye dalga geçmesi de salonun kahkahalarla gülmesine sebep oluyor.

Hasan Can’ın Konuşanlar ekibinde yer alan kameraman Efe’ye esprileriyle takılması da seyircilerin oldukça gülmesine neden oluyor. ‘’Seks olmadan nasıl ürerdiniz?’’ sorusuna bir dönem Bulgaristan’da yaşamış bir seyircinin ‘’Uçarak konarak’’ demesi üzerine Hasan Can’ın ‘’Sen neler yaşadın Bulgaristan’da nasıl bir fantezi bu’’ diyerek dalga geçmesi seyircileri adeta kahkahaya boğuyor. ‘’Uzun zamandır ne yapmıyorsunuz?’’ sorusuna Uğur’un ‘’Seks’’ cevabına Hasan Can’da ‘’Buradan yetkililere sesleniyoruz’’ diyerek Uğur’a sataşması izleyenlere oldukça komik anlar yaşatıyor.

Konuşanlar Exxen 6. Bölüm Konusu

Rap dünyasının sevilen ismi Anıl Piyancı, Hasan Can Kaya’nın konuğu oluyor.

Konuşanlar Exxen 6. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

 • Sezgi
 • Utku
 • Fatma
 • Uğur
 • Doğuştan
 • Anıl Piyancı

Konuşanlar 6. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 6. Bölüm Tanıtımı İzle (Konuk: Anıl Piyancı)

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikâyeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikâyelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanlar programını izlemek için Exxen platformuna ücretli üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir