nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Exxen
 4. »
 5. Konuşanlar Exxen 7. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 7. Bölüm İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 4 dk okuma süresi
146 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 7. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar Exxen 7. Bölüm Özeti

Exxen’in eğlenceli programı Konuşanlar’ın bu başlangıç bölümünde bir seyircinin ‘’Her akşam 11’ de üst komşumuz mobilyaların yerini değiştiriyor anlamıyorum’’ demesi üzerine Hasan Can’ın da ‘’Değişen şeyler mobilya değildir merak etme’’ demesiyle izleyenleri düşündürürken aynı zaman da güldürüyor. Programın bu bölümüne Survivor yarışmasından tanıdığımız Sema Aydemir konuk oluyor. Bir seyircinin Hasan Can’a ‘’Sana Instagram’dan mesaj atıyorum neden bakmıyorsun?’’ diye sorunca ‘’Ben erkeklerin mesajlarına bakmıyorum kardeşim’’ demesi seyircilere oldukça keyifli dakikalar yaşatıyor.

Seyircilerin en özel anılarını anlattığı bu bölümde Hasan Can bel altı esprileriyle izleyenlerini adeta gülme krizine sokuyor. Eski sevgililerin aynı bölüme katılması Hasan Can’ın gözünden kaçmıyor ve imalarda bulunuyor. Bulunduğu imalar eski sevgililer dâhil bütün salonu kahkahaya boğarken açıkladıkları itiraflar da herkesi şaşırtıyor. Neden ayrıldıklarını açıklayan eski sevgililer anlattıklarıyla Hasan Can’ı bile şaşkına uğratıyor. Hasan Can’ın soruduğu sorularla eğlenceli bir ortama dönüşen bu bölümü sakın kaçırmayın!

Konuşanlar Exxen 7. Bölüm Konusu

Survivor’ın unutulmayan isimlerinden Sema Aydemir ve Hasan Can bir araya gelirse neler olur?

Konuşanlar Exxen 7. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

 • Fatih
 • Alp
 • İlgün
 • Asya
 • Arda
 • Sema Aydemir

Konuşanlar 7. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 7. Bölüm Tanıtımı İzle (Konuk: Sema Aydemir)

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikayeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikayelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanlar programını izlemek için Exxen platformuna

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir