nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Exxen
 4. »
 5. Konuşanlar Exxen 9. Bölüm İzle

Konuşanlar Exxen 9. Bölüm İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 6 dk okuma süresi
402 0

İlk sezonu YouTube kanalında yayınlanan Konuşanlar programı, Hasan Can Kaya’nın esprili anlatımıyla oldukça renkli hale gelmektedir. Programın konsepti ise katılan seyirciler başına gelen olayları anlatır Hasan Can ise esprili anlatımıyla yorumlar. En sevilen ve en çok güldüren kişi konuşanlar tahtasına yazılır. Yazılan kişilere de rastgele seçilen soruları cevaplamaları istenir. En fazla çarpısı olan o bölümün şampiyonu olur. Hasan Can Kaya’nın komik yaklaşımıyla daha renkli hale gelen program Konuşanlar İzle‘nin 7. bölüm özeti yazımızda.

Konuşanlar Exxen 9. Bölüm Özeti

Konuşanlar programı Hasan Can’ın esprili sunumuyla hız kesmeden devam ediyor! Bu bölümde bir seyircinin ’’ Konuşanlara gelebilmek için kız arkadaşımdan ayrıldım bizi barıştırman gerekiyor’’ demesi salonu şaşırtırken Hasan Can’ı ise oldukça güldürüyor. Birden fazla kızla mesajlaştığını söyleyen bir seyircinin komik anları Hasan Can tarafından espri odağına alınıyor ve eğlenceli dakikalar yaşanıyor.  Hasan Can’ın ‘’Aramızda fuhuş için yaşayan bir adam var’’ demesi izleyenleri gülme krizine sokuyor. Korona sürecinden dolayı iş yerini kapatmak zorunda kalan seyircinin yaşadığı olaylar salonda renkli dakikalar yaşatırken Hasan Can’ın bu konuyla ilgili yaptığı espriler salonu kırıp geçiriyor.

Hasan Can’ın seyirciye sormuş olduğu ‘’Adın ne?’’ sorusuna ‘’Ebubekir Sıddık’’ cevabını veren seyirci izleyenlerin kahkahalarla gülmesine neden oluyor. Çıplak bir şekilde koşup yere düşme anısını anlatan bir seyirci Hasan Can dâhil tüm salonu kahkahalara boğuyor. Cinsel içerikli espriler yapan Hasan Can Abdullah ismindeki bir seyircinin gülerek ‘’Evliliğimi bitirdin’’ demesi herkesi oldukça güldürüyor. Eğlencenin ve komedinin hiç azalmadığı Konuşanlar programını sakın kaçırmayın!

Hasan Can Kaya’nın eşsiz sunumuyla devam eden programın bu bölümüne Muhteşem Yüzyıl dizisinin parlayan yıldızı Selen Öztürk katılıyor. Amerikalı bir seyircinin Hasan Can’ın konuştuklarından anlamaması ortamda eğlenceli anların yaşanmasına sebep oluyor. Sevgilisiyle beraber katılan Amerikalı seyirci nasıl tanıştıklarını anlattığında ise salonda kahkahalar havada uçuşuyor. Jan Türkiye’de ve Amerika’da öğretmenlik yaptığı için Amerika ile Türkiye’yi kıyaslayınca Hasan Can’ın esprilerinden kaçamıyor ve salon yıkılıyor.

Hemşire olan Mustafa’ya ‘’Kızlar senin hemşire olduğunu öğrenince beğeniyor mu?’’ Diye sorulunca ‘’Üniformayı gördükleri zaman çok beğeniyorlar’’ demesi üzerine ‘’Sanki general üniforması giyiyorsun’’ diye dalga geçilmesi seyircileri oldukça güldürüyor. Bir seyirci dolandırılma hikâyesini anlatınca Hasan Can yaptığı imalarla seyircileri güldürüyor ve ortamda renkli dakikalar yaşanıyor. Amerikalı Jan’ın şampiyon olduğu ve seyircilerin en özel anılarını anlattığı bu bölümde Hasan Can esprileriyle salonu kırıp geçiriyor. Bu eğlence dolu Konuşanlar’ın 9. bölümünü sakın kaçırmayın!

Konuşanlar Exxen 9. Bölüm Konusu

Konuşanlar‘ın bu bölümünde arkadaşlıktan aşka, ilişkilerden hayatın başka gerçeklerine kadar birçok konuya parmak basılıyor.

Konuşanlar Exxen 9. Bölüm Sahneye Alınan Konuklar

 • Fatih
 • Akın
 • Kubilay
 • Apo
 • Mamo
 • Alp

Konuşanlar 9. Bölüm Ekstralar İzle

Konuşanlar 9. Bölüm Tanıtımı İzle

Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar programı Güngören sokaklarında başlayıp YouTube’ye taşınan oradan da Exxen’e uzanan bir yapım. Hasan Can Kaya’nın esprileri, izleyicilerin hikayeleri ve ikili diyaloglarla yeni bölüm ile karşınıza çıkıyor. Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yerli dijital platform olan Exxen’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Konuşanlar İzle programında biletli seyirciler stüdyoya konuk oluyor. Konuklar hikayelerini anlatırken, yaşanan diyaloglar ise eğlenceli anların yaşanmasına neden oluyor.

Hasan Can Kaya Kimdir?

Exxen Konuşanlar programının sunucusu ve format sahibi Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 yılında dünyaya geldi. Kaya, geçmişte 1 Kadın 1 Erkek yapımının yazar ekibinde yer aldı. Can Kaya, aslen Malatyalıdır. İlk kez tiyatro ile ise lisede tanışmış ve roller almıştır. Sinema setlerinde çalışan Kaya, birçok dizi ve filmlerin senaryo gurubunda yer aldı. Kaya’nın yaşamı ve ünlenmesi Leman Kültür Beşiktaş’ta sahne almasıyla değişti.

Exxen Konuşanlar İzle

Konuşanlar programını izlemek için Exxen platformuna

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir