nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Konuşanlar
  4. »
  5. Konuşanlar Exxen İzle

Konuşanlar Exxen İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
319 0

Hasan Can Kaya, tarafından hazırlanan ve sunulan Konuşanlar programı 2020 yılından beri izleyicileri kendine çekmeyi başarmıştır. Konuşanlar Exxen İzle Youtube’da başlayan şöhretine Exxen platformunda devam ettiren Hasan Can Kaya Konuşanlar konsepti ile Türkiye’nin en beğenilen komedyenleri arasına girmeyi başarmıştır.

Programa konuk olarak getirdiği ünlülerle izleyicilerine adeta seyir zevki yaşatmaktadır. Konuşanlar İzle programın Exxen tarafından alınmasının üzerinden yaklaşık bir buçuk yıl geçti. Birinci ve ikinci sezonun tamamı sadece Exxen platformunda bulunmaktadır. Programı sıkı takip eden izleyiciler ise yeni sezonun ne zaman başlayacağı konusunda araştırma yapıyorlar.

Konuşanlar Konsepti Nasıl Ortaya Çıktı?

Hasan Can Kaya İstanbul Bayrampaşa’da büyümüş olup aslen Malatyalıdır. Birden çok tiyatro oyunlarında yer almıştır. Konuşanlar Exxen İzle kendi çapında tiyatro ve stand up gösterilerinde bulunmuş ve seyircileri tarafından sevilmiştir. Bir gün programına konuk gelen seyircileriyle otururken Konuşanlar projesinden söz etmiştir. İzleyicilerinden kendisine yatırımcı çıkmış ve programında hikâyesi böylece başlamıştır.

Konuşanlar Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Konuşanlar programı normal dizi sezonuyla aynı tarihlerde çıkması bekleniyor. İkinci sezonunun 3 Eylül 2021 yılında yayınlanmaya başlaması göz önüne alınırsa yeni sezon yine eylül ayında izleyicileriyle buluşacaktır.

Konuşanlar Exxen Ücretsiz İzle

Exxen platformuyla popülerliğini ikiye katlayan Konuşanlar programı 17 Haziran Cuma günü 72. Bölümüyle sezon finali yapmıştır. Exxen Ücretsiz İzle haziran ayı itibariyle Avrupa turnelerine çıkan Hasan Can Kaya izleyicisiyle Exxen’de eylül ayında yayın hayatına devam edecek. Hasan Can Kaya Konuşanlar programını YouTube’de yaptığı zamanlarda Exxen’in sahibi Acun Ilıcalı tarafından oldukça beğenilmiş ve teklif götürülmüştür. Exxen’de oldukça başarılı olan Kaya, en iyi komedyen ödülünü almaya da hak kazanmıştır. Exxen platformunu adeta tek başına sırtlayan Konuşanlar programı izleyenleri tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanmaktadır.

Konuşanlar 73. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Konuşanlar 73. Bölümün 27 Eylül 2022 Perşembe günü başlanacağı beklenmektedir. Dizi sezonuyla aynı tarihlerde başlayacaktır. Konuşanlar 73. Bölüm yayın tarihi belli olduğu zaman nowyoutech.com adresinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir