nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Konuşanlar İzle

Konuşanlar İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
317 0

Konuşanlar İzle, Uzun yıllardır ülkemizde ve tüm dünya üzerinde Stand-Up gösterilerine ilginin büyük olduğu bilinen bir gerçek. Son zamanlarda adından çokça söz ettiren Konuşanlar Stand-Up gösteriden ziyade, haftalık programlarıyla her zaman insanların ilgisini çekmeyi de başardı. Aynı zamanda dijital içerik platformu olan Exxen üzerinde büyük bir etkisi olan Konuşanlar programı her hafta farklı bir konu ama aynı konsept ile yayın hayatına devam ediyor.

Konuşanlar Exxen Konsepti Nedir?

Hasan Can KAYA’nın her hafta programda konuşacak olanları seçmesiyle birlikte seyircilerle ve konuklarıyla sohbetler ettiği, direkt olarak programı seyircilerle yürütmeyi başardığı farklı bir konsepte sahip olan Konuşanlar, büyük bir ilgiye sahip. İlk olarak YouTube platformu üzerinden yayın hayatına başlayan Konuşanlar, 01 Ocak 2021 tarihinde Acun Ilıca’nın sahibi olduğu Exxen platformunun hayata geçmesiyle de Exxen’e transfer oldu. Mevcut üyelerin açıklamaları doğrultusunda çoğu Exxen platformu üyesi üzerinde de etkisi olduğu bilinen stand up programı sıradanlıktan uzak bir yapı sunuyor.

Konuşanlar Tanıtımı İzle

Konuşanlar Yeni Bölüm

Stand up gösterisinin yanı sıra komediyle her zaman takip edenlerini eğlendirmeyi bilen Talk Show’da diyebileceğimiz Konuşanlar 2. Sezonunun bitmesiyle, yeni sezon ve yeni bölümlerinin yayınlanacağı tarihte herkes tarafından merak edilen bir konu oluyor. Farklı yapısı, sunucusunun kendine has yönetimiyle takip edenleri memnun etmeyi başaran programda bazı zamanlarda absürt konuşmalarda geçiyor olsa da genel olarak güzel vakit geçirilen bir ortam sunmaktadır.

Konuşanlar Neden Exxen’e Geçti?

YouTube üzerindeyken milyonlarca izlemesi olan videoların bir anda kaldırılması izleyiciler tarafından oldukça olumsuz karşılanmıştı. Konuşanlar Eski Bölümler izlemek isteyenlerin dahi Exxen üyeliği almasını gerektirecek Exxen platformunun açılmasıyla Acun Ilıcalı tarafından yapılan teklifi kabul eden Hasan Can KAYA ilk başta izleyicilerinin büyük bir kısmını kaybetse de şimdilerde eski popülerliğine ulaştı diyebiliriz. Konuşanlar Exxen platformu üzerinden yayın hayatına devam ederken, yeni sezonun ne zaman başlayacağı da bilinmezliğini koruyor. Programı sürekli takip edenler tarafından sıklıkla sorulan Konuşanlar Yeni Bölümler konusunda bir açıklama yapıldığı takdirde sizlerde anında açıklamaya ulaşabilirsiniz. Exxen deneme üyeliği 1 TL olarak kullanıcılara sunulurken, en azından platformu deneme şansını da elde edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir