nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Korku Garantili Ücretsiz Oyunlar

Korku Garantili Ücretsiz Oyunlar

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 4 dk okuma süresi
200 0

Korku garantili ücretsiz korku oyunlarını indirin, ışıkları kapatın ve kendinizi korkmamaya hazırlayın. Bu ücretsiz korku oyunları size bilgisayar başında korkutucu anlar yaşatırken aynı zaman da heyecanlı bir serüvenin içine sokacak.

Slender: The Eight Page

Hayatta kalma korku oyunu “Slender – The Eight Pages”, internetin enginliğinde tahribat yaratan Slender Man efsanesine dayanıyor. Oyunun amacı sekiz not defterini bulmaktır. Sadece bir meşale ile silahlanmışsın. Karanlığa ek olarak, korku, bir anda ortaya çıkan ve sizi kelimenin tam anlamıyla ölümüne korkutan isimsiz Slender-Man tarafından sağlanır. Ona yaklaştığınızda yaşam enerjinizi kaybedersiniz ve tek seçeneğiniz kaçmaktır.

The Backrooms

“The Backrooms “da ıssız ofisler ve koridorlardan oluşan bir labirentte kayboluyorsunuz. Olayları birinci şahıs bakış açısıyla takip ediyor ve bir çıkış yolu arıyorsunuz. Tekdüze sarı duvarlar ve halı kaplı zemin, penceresiz labirentin tek ışık kaynağı olan neon tüplerin uğultusu ve baskıcı arka plan gürültüsü ürkütücü bir atmosfer yaratıyor. Aynı zamanda, labirentten kaçmanızı engellemeye çalışan garip yaratıklar da pusuda bekliyor.

The Cursed Forest

Bağımsız oyun “The Cursed Forest “ta ürkütücü bir ormanda şeytani bir ayin için gerekli eşyaları arıyorsunuz. Korku oyunu CryEngine grafik ortamını temel alıyor. Oyunun hızı, atmosferi ürkütücü tutmak ve size nefes alma alanı bırakmamak için kasıtlı olarak yavaş. Görev heyecan verici, çünkü her ağacın arkasında tehlikeli yaratıklar gizleniyor olabilir ve yollarını kesmeseniz iyi edersiniz.

Dead Man’s Journey

Korku oyunu “Dead Man’s Journey “de terk edilmiş bir tesisi keşfediyorsunuz. Cevaplar ve çıkış için yapılan kasvetli arayışta, odalar kendilerini tekrar ediyor gibi görünüyor. Tekrar tekrar gizemli olaylar ve görüntülerle karşılaşıyorsunuz; örneğin, ışıklar sönüyor veya kapılar sanki sihirle kapanıyor. Bulmacaları çözmek için, çevrede arka plan hikâyesi hakkında fikir veren notlar ve gazete makaleleri bulacaksınız.

No More Room in Hell

Hayatta kalma korku shooter oyunu “No More Room in Hell “de kıyamet sonrası bir zombi senaryosunda diğer oyuncularla çevrimiçi olarak hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Bir hayatta kalan rolünü üstleniyor ve çeşitli haritalarda ürkütücü yaratıklara karşı mücadele ediyorsunuz. Hayatta kalma modunda, bir kurtarma aracı görünene kadar mevcut silah ve mühimmatla saldırıları savuşturursunuz. Amaç modunda ekibinize bir görev verilir, örneğin belirli bir yeri ziyaret etmeleri istenir. Görev her yeniden başlatmada değişiyor, bu yüzden her zaman yeniden düşünmeniz gerekiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir