nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kuş Uçuşu
 4. »
 5. Kuş Uçuşu 1. Sezon 6. Bölüm İzle

Kuş Uçuşu 1. Sezon 6. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
101 0

Geçtiğimiz aylarda yayınlanmaya başlayan Kuş Uçuşu dizisi Ay Yapım imzası taşımaktadır. 3 Haziran 2022 tarihinde ilk kez yayınlanmaya başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer yer alırken, senaryosunu Meriç Acemi yazmıştır. Dizinin tanıtım fragmanı sosyal medyada büyük bir yankı uyandırmış ve konusu oldukça merak edilmişti. Kuş Uçuşu Netflix İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizi Netflix dijital içerik platformunda 3 Haziran 2022 tarihinde yayınlanmıştır. İzleyicilerin beğenisine sunulan Netflix’in orijinal yapımı konusuyla oldukça beğenilmiştir. İzleyiciler tarafından sevilen dizi Kuş Uçuşu, 2. Sezon onayını da almıştır. Farklı konusu ve olay örgüsüyle alışılmışın dışına çıkacak ve ilk sezonu çabucak bitireceksiniz.

Kuş Uçuşu Dizisinin Konusu Nedir?

Kuş Uçuşu İzle, dizisi toplam 8 bölümden oluşmaktadır. Dizide bulunan karakterlerin biri X kuşağını diğeri ise Y kuşağını canlandırmaktadır. Bu iki farklı kuşaktaki kadınların birbirleriyle olan savaşı sonrasında yaşananları anlatıyor. X ve Y kuşağının günümüz dünyasına karşı bakış açılarını ve amaçları doğrultusunda ne yapabileceklerini iki farklı yönden izliyoruz. Genç bir kız olan Aslı ise çok çalışıp hedeflerine ulaşmak yerine daha sinsice ‘’kuş uçuşu’’ tabiriyle ilerler. Bu dizi X kuşağı ile gelecek nesil olan Z kuşağının arasındaki uçurumu bizlere gösteriyor. Günümüz yöntemleriyle amacına ulaşmaya çalışan Aslı istediğini alacak mı? İzleyip göreceğiz.

Kuş Uçuşu 1. Sezon 6. Bölüm Konusu

Kenan, Lale’ye bir itirafta bulunur. Selim ise şüphelerini dile getirir. Aslı daha cüretkâr bir tutum içine girerken Lale parçaları birleştirir ve karşı hamlesini yapar.

Kuş Uçuşu Dizisinin Fragmanı İzle

Kuş Uçuşu Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Birce Akalay – Lale Kıran
 • Miray Daner – Aslı Tuna
 • İbrahim Çelikkol – Kenan Sezgin
 • İrem Sak – Müge Türkmen
 • Burak Yamantürk – Selim Kıran
 • Defne Kayalar – Gül
 • Zafer Ergin – Sulhi
 • Şifanur Gül – Güliz

Sizler de bu diziye benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix’e üye olabilir anın tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir