nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. Lady Macbeth İzle

Lady Macbeth İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
37 0

Lady Macbeth, William Oldroyd’un yönettiği ve Florence Pugh, Cosmo Jarvis ve Paul Hilton’un oynadığı 2016 yapımı bir drama filmidir. İngiliz draması Lady Macbeth’te, Viktorya dönemi İngiltere’sinde bir kız aşksız bir evlilik içinde baskı altında yaşamaktadır. Ancak kocasının çiftlik işçilerinden biriyle ilişki yaşadığında özgürlüğün tadına varır.2016 yapımı olan bu filmi BluTV platformuna üye olarak izleyebilirsiniz.

İngiliz draması Lady Macbeth, daha önce tiyatroda yönetmen olarak çalışan ve kısa filmler yöneten William Oldroyd’un ilk uzun metrajlı filmi. Film ilk olarak Eylül 2016’da Toronto Film Festivali ve San Sebastián Film Festivali’nde gösterildi. İsmi William Shakespeare’in karakterini çağrıştırsa da film Nikolai Leskov’un bir kitabına dayanıyor. Entrikalarla dolu bu filmi Lady Macbeth İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Lady Macbeth Filminin Konusu Nedir?

İngiltere, 1865: Catherine (Florence Pugh), kocası Alexander (Paul Hilton) ve babası Boris (Christopher Fairbank) ile birlikte taşrada yaşamaktadır. Bu ilişkide aşk söz konusu değildir ve Boris sürekli olarak Catherine’in evlilik görevlerini yerine getirmesi konusunda ısrar etse de, Alexander karısının bedeniyle ilgilenmez.

Kocası bir gün evden uzaklaşınca, Catherine kendisine uygulanan ev hapsinden kaçma fırsatını değerlendirir ve bölgeyi keşfe çıkar. Çiftlik işçilerinden biri olan Sebastian (Cosmo Jarvis) ile bu şekilde tanışır. Başlangıçtaki kararsızlıktan sonra ve rahiplerin uyarısına rağmen Catherine sonunda tutkusuna teslim olur ve Sebastian’la bir ilişki yaşamaya başlar. Ancak Alexander’ın dönüşü yeni buldukları mutluluğu tehlikeye atar ve Catherine bir karar vermek zorunda kalır…

Lady Macbeth Tanıtım Fragmanı İzle

Lady Macbeth Filminin Oyuncu Kadrosu

  • Florence Pugh
  • Cosmo Jarvis
  • Naomi Ackie
  • Paul Hilton
  • Anton Palmer

Sizler de Lady Macbeth filmine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir