nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. League of Legends Oyunu Hakkında Bilinmeyenler

League of Legends Oyunu Hakkında Bilinmeyenler

Now You Tech Now You Tech - - 2 dk okuma süresi
2 0

League Of Legends oyununa ait karakterler arası akrabalık durumlarını , gizli sırlarını anlatacağım, hemen başlıyorum. Volibear adlı şampiyonumuz Haşmetli kükremesi yeteneğini kullanarak sahte shaco ve ayna yansıması olan leblanc’ı açığa çıkarıyor. Çünkü ; kükreme yeteneği yaratıkları 3 saniyeliğine korkutur.

Twisted Fate adlı şampiyon ultisi kullanarak görünmez olan birimleri görme yeteneğine sahip bu yetenek sayesinde totemleride görebilirsiniz. Katarina şampiyonu Karthus gibi ultileri uzun süren şampiyonları susturarak, korkutarak veya sersemleterek kolayca durdurabilir. Shaco’nun çıkardığı klonu her zaman sağ taraftan çıkar.

League Of Legends Bilmedikleriniz

Ejderha ve baronun yakınına koyacağız totemler takımınızdaki uzun menzilli şampiyonlar (lux, ezreal, Ashe) yaratığın canını görerek son vuruşu yapabilir. Orta koridor yani “mid” oyunun 3 koridorunun yardıma gelinmesi en zor yerdir. Çünkü ; çok büyük ve şampiyonların kaçması kolaydır. Nasus ve Renekton şampiyonları ulti özelliğini savaş esnasında anında kullanmak yerine savaşın sonlarına doğru kullanırsanız yüksek miktarda can elde edip savaşta rakiplerinize göre üstünlük kurarsınız.

Yakın menzile sahip bir şampiyon sizi kule altında düşük bir canla yakalarsa, kulenin çevresinde yuvarlak şeklinde dönerek oyalayın. Bu sayede canı azalacak size karşı mağlup olup ölücek veya sizi öldürmeye çalışmadan kendi tarafına doğru kaçacaktır. Shen ve Zed üvey kardeşlerdir. Morgana ve Kayle öz kardeşlerdir. Tristana ve Teemo birbirlerinden hoşlanıyorlar, yada sihirdar vadisi dedikoduları öyle söylüyor. Nasus ve Renekton şampiyonları da kardeştir. Kardeş olan 2 farklı takımdan mücadele eden şampiyonlar karşı karşıya gelince değişik konuşmalar ekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir