nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Leyla ile Mecnun Exxen 3. Sezon 1. Bölüm İzle

Leyla ile Mecnun Exxen 3. Sezon 1. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
160 0

Türkiye’nin yerli dijital içerik platformu Exxen yeni sezonuna iddialı bir şekilde başladı. Uzun bir süredir merakla beklenen Leyla ile Mecnun 3. Sezon sonunda yayınlandı! Sıkı bir hayran kitlesi bulunan dizinin bu kadar sevilmesi sadece konusundan değil aynı zamanda da oyuncularının başarısı sayesinde olmuştur. Yılların eskitemediği bu diziyi Leyla ile Mecnun Exxen İzle etiketiyle izleyebilirsiniz.

Leyla ile Mecnun Dizisinin Konusu

Çöllerde gezen ve nerede olduğunu bilmeyen Mecnun 8 sene sonra tekrar eski mahallesine gelir. Ancak eski mahallesi bıraktığı gibi değildir. Değişen yalnızca mahalle değil arkadaşları ve çevresi de ortalarda gözükmüyordur. Mahalleyi tekrar eski haline çevirmek için kolları sıvayan Mecnun elinden geleni yapar. Hesaplayamadığı bir tek şey vardır, bu serüven onu Leyla ile tekrar bir araya getirecektir.

Leyla ile Mecnun Exxen 3. Sezon 1. Bölüm Konusu

Erdal Bakkal için hastanedeki gergin bekleyiş sürmektedir. Hikmet ve Mecnun’un yeni iş girişimi, büyük bir sorunu beraberinde getirir.

Leyla ile Mecnun Exxen Fragmanı İzle

Leyla ile Mecnun 3. Sezon Ne Zaman Yayınlandı?

Leyla ile Mecnun dizisinin tanıtım fragmanı yoğun bir ilgi görürken geçtiğimiz günlerde ise 3. Sezonu yayınlandı. Exxen dijital içerik platformunun gözde dizilerinden biri olan Leyla ile Mecnun yepyeni hikâyesiyle izleyiciyi oldukça eğlendiriyor. Leyla ile Mecnun dizisinin yeni sezonu 9 Eylül Cuma akşamı yayınlanmıştı. Dizi her hafta bir bölüm yayınlarken yeni sezonda kaç bölüm olacağı ise merak konusu oldu. Leyla ile Mecnun dizisinin 3. Bölümü ise 23 Eylül Cuma günü yine Exxen dijital içerik platformunda izleyicilerinin beğenisine sunulacak. Ayrıca bu eğlenceli dizinin 4. Sezon çekimlerinin başladığı duyuruldu.

Sizler de bu diziyi kaçırmak istemiyorsanız hemen Exxen’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir