nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Leyla ile Mecnun Exxen İzle

Leyla ile Mecnun Exxen İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
97 0

Mecnun’uyla, Leyla’sıyla, İsmail Abi’siyle, Erdal Bakkal’ıyla, Ak Sakallı Dede’siyle ve İskender’iyle TRT’nin iz bırakan dizileri arasına adını altın harflerle yazdıran, bir anda 3 sezon yayınlanmasıyla yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun Exxen İzle, çoğu izleyicinin içinde ukde kaldı dersek abartmış olmayacağımızı çok iyi biliyoruz. Leyla ile Mecnun, bazen güldürüp, bazen hüzünlendirip; bazen de düşündürmesiyle her zaman en iyi Türk dizileri arasında gösterilmiş, gösterilmeye de devam ediyor. Her zaman büyük bir merak konusu olan yayından kaldırılmasının gerçek nedeni açıklanmazken, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformu üzerinden dizinin 4. sezonu, Exxen platformunda yayınlanan ilk sezonuyla tekrardan hayatımıza girdi.

Leyla ile Mecnun Exxen İzle

Ali Atay, Deniz Işın, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt ve Köksal Engür’ün başrollerinde bulunduğu Leyla ile Mecnun, Exxen platformunda yayınlanan 4. sezon için tekrardan bir araya geldi. Mecnun karakterini canlandıran Ali Atay’ın Leyla’ya olan aşkıyla her zaman peşinden giderken yaşadığı komik anları konu alan ve aynı zamanda hüzünlendiren dizi, TRT ekranlarından yayından kalktıktan tam 8 sene sonra Exxen’de tekrardan sevenleriyle buluştu. Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün bulunduğu Leyla ile Mecnun Exxen’deki ilk bölümü 3 Eylül 2021 tarihinde yayınlandı. Her biri ortalama 60 dakika olan 10 bölümlük 4. sezonun ardından sezon finali yaptı.

Leyla ile Mecnun Konusu Nedir?

Mecnun karakterinin Leyla adındaki sevdiğini yıllar boyunca aradığı, bu arayış esnasında da yaşadığı tüm olayları konu alan Leyla ile Mecnun hem güldürüp hem hüzünlendirmeyi başardı. Dizinin her karakterinin kendine has özellikleri ve oldukça eğlenceli mizacı olmasıyla da komedi tarzında eşsiz bir yapım ortaya çıktı.

Leyla ile Mecnun Nerden İzleyebilirim?

Orijinal yapımı TRT ekranlarında 3 sezon ve 103 bölümden oluşan Leyla ile Mecnun’un bu bölümlerini internet üzerinden izlemek mümkündür. 8 yıl aradan sonra tekrar yayın hayatına başlayan ve 4. sezonuyla sevenleriyle buluşan Leyla ile Mecnun’un 4. sezonu Exxen platformunda yayınlanmaktadır. Exxen’in 1 TL karşılığında deneme üyeliğini de değerlendirerek üye olabileceğinizi unutmayın. Leyle ve Mecnun severlerin oldukça beğendiği 4. sezonu Exxen üzerinden izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir