nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. Lou İzle

Lou İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
132 0

Lou Filmi, bugünden itibaren Netflix dijital içerik platformunda yayınlanmaya başladı. 23 Eylül 2022 tarihinde yayınlanan bu film ABD yapımdır. Bu filmin çekimleri Kanada’da tamamlanmış olup toplam 1 saat 47 dakika sürmektedir. Dram, aksiyon ve suç türünde olan bu Lou filminin tanıtım fragmanı oldukça beğenilmişti.

Filmin yönetmen koltuğunda Anna Foerster otururken, senaristliğini ise Maggie Cohn, Jack Stanley gibi başarılı isimler yapmaktadır. Filmin etkileyici konusu, izleyenleri ekrana kilitleyecek gibi gözüküyor. Başrollerinde ise Allison Janney, Jurnee Smollet ve Logan Marshall gibi isimler bulunmaktadır. Yeni yayınlanan filmin IMDb bilgileri henüz oluşmamıştır. Bu filmi hemen izlemek istiyorsanız Lou İzle etiketiyle izleyebilirsiniz.

Lou Filmi Konusu Nedir?

Bu filmin konusuna gelecek olursak; genç bir kadın ile ev sahibinin ilginç öyküsünü ele alıyor. Lou’nun yaşamı kendi evini kiraya çıkarmasıyla alt üst olur. Bu genç kadının kızıyla evini kiraya verdiği insanlar pekiyi anlaşamamaktadır. Kiraya verdiği kadının eşi, kızını kaçırır ve nereye götürdüğünü ise kimse öğrenemez.

 İki kadın, kaçırılan kızı aramak için sırt sırta verir. Bu zorlu ve çekişmeli mücadelenin sonunda Lou kızına kavuşabilecek mi? Yoksa kızını sonsuza kadar kaybedecek mi? Bu soruların cevaplarını izleyip öğreneceğiz. Allison Janney gibi başarılı bir oyuncunun başrolünde olduğu bu film kuralları baştan yazmaya hazırlanıyor. Etkileyici ve ilginç konusuyla Netflix Dijital platformunda yayınlanmaya başlayan film izleyiciler tarafından tam not aldı. Sizler de bu filmi kaçırmak istemiyorsanız hemen Netflixe üye olabilirsiniz.

Lou Filmi Oyuncu Kadrosu

Lou filminin çok merak edilen oyuncu kadrosunun başrolünde Allison Janney yer alıyor tam kadroda ise; Jurnee Smollett, Logan Marshall, Marci T. House, Greyston Holt, Jaycie Dotin, Matt Craven gibi ünlü isimler yer almaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir