nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Manifest
  4. »
  5. Manifest Netflix İzle

Manifest Netflix İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
81 0

Netflix Top10 listesinin haftalardır zirvesinde yer alan Manifest” dizisinin konusu ve oyuncuları oldukça dikkat çekici gözüküyor. 4. Sezonu yayınlanan dizi biraz da “Lost “u anımsatmaktadır. Gizem dizisi, aniden haritadan kaybolan ve beş yıl sonra yeniden ortaya çıkan 828 sefer sayılı uçuşla ilgilidir.

Daha sonra farklı şekillerde bağlantılı olduklarını öğrenirler ve olaylar iyice karmaşıklaşır. Manifest aslında NBC’ye aitti. Ancak ABD kablolu kanalı, zayıf reytingler nedeniyle diziyi 3. sezonun ardından iptal etti. Daha sonra, ilk iki sezon Netflix’in ABD programına girdi ve yayınlandığı andan itibaren popüler bir yapım haline geldi. Manifest Netflix İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Manifest Dizisinin Konusu

“Manifest” Jamaika’dan New York’a giden 828 sefer sayılı uçaktaki 19 yolcuyla başlıyor; her birinin farklı ve karmaşık bir geçmişi var. Yaşanan bir türbülans yolcuları güvenlikleri açısından korkutuyor ancak görünüşte hiçbir sorun olmadan iniş yapıyorlar. Manifest İzle, Sadece rahatsız edici bir anormallik vardır – yerdeki insanlar için 828 sefer sayılı uçak beş yıldır kayıptır. Yolcuların aileleri ve sevdikleri, iyi ya da kötü, hayatlarına tamamen devam etmişlerdir.

Beş yıl sonra hayatlarına geri dönmek yeterince tuhaf değilmiş gibi, 828 sefer sayılı uçağın yolcuları çevrelerindeki dünyadan daha fazlasının değiştiğini fark etmeye başlarlar. İlk bölümde, yolcular ve kardeşler Ben ve Michaela şehirde neredeyse aynı imgelemleri görmeye başlarlar. Kendilerine “onları serbest bırakmalarını” söyleyen bir ses duyarlar ve bu ses onları kaçırılan iki kızı kurtarmaya götürür. Bu gizemli olayları açığa kavuşturmak için bir araya gelirler ve kendilerini maceranın tam ortasında bulurlar.

Manifest Dizisinin Fragmanı İzle

Manifest Dizisinin Oyuncuları

  • J.R. Ramirez
  • Josh Dallas
  • Melissa Roxburgh
  • Alfredo Narciso

Sizler de Manifest dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix platformuna üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir