nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Minecraft Nasıl İndirilir?

Minecraft Nasıl İndirilir?

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
191 0

Minecraft oyunu severlerin severler oyun yükleme konusunda oldukça zorlanmaktadırlar. Oyun değişik sayfalarda olsa da genel olarak ücretli bir oyun olması ile oyuncuları zor durumda bırakmaktadır. Birçok blog ve sayfalarda ücretsiz indirme şansınız olsa da o sayfalarda da oyunun kalitesinin düştüğü ve tam bir eğlence sunamadığı söylenmektedir. Eski klasik oyunu ücretsiz olan bu oyunun yeni sürümü bir miktar ücret ile ücretlendirilmiş durumdadır. Minecraf Nasıl İndirilir merak edenlere meraklarını giderebilmek açısından açıklamalarda bulunacağız.

Minecraft Tutkunları

Minecraft oyunu oynamak isteyenler Minecraft nasıl yüklenir diye merak ediyorlar. Bu oyunu indirenler iki sorunla karşılaşıyorlar oyunu ya ücretli almak zorundalar yada oyunu yüklerken bilgisayara virüs bulaşıyor. Bu iki sorunu yaşayanlar için; eğer Minecraft klasik oyunu oynanabilir. Fakat eğer sadece klasik oyunu oynamak istemiyor oyun zevkine varmak istiyorsanız bu yüzden ücretli oyunu indirebilirsiniz.

Ücretli oyunu indirmek veya klasik oyunu indirmek için direk Google ye girerek Minecraft oyunu indir yazarsınız ve oyunu indirmek için yüklü olan sayfalardan birine girip oyunu cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca tablet ve akıllı telefonlarınıza indirmek için; tablet ve telefonlarınızda aldığınız zaman yüklü olan oyun sayfalarına girerek Minecraft yazmanız yeterli olacaktır. Bunu yazdıktan sonra oyunun çeşitli halleri karşınıza çıkacaktır ve siz hangi oyunu oynamak istediğinize karar verdikten sonra yükle butonuna basmanız yeterli olur. Oyun yükleme sırasında birkaç dakika geçebilir.

Bu süreçte oyunun yüklenmesini bekleyin. Oyun yüklendikten sonra tablet veya akıllı telefonlarınız otomatik olarak oyunu ana sayfanıza aktaracaktır. Aktarıldıktan sonra oyunu açabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Minecraft Nasıl?

Oyundan yüzde yüz eğlence almak isteyenler oyunda bulunan görevleri yerine getirerek ve talimatlara uyarak eğlencenin tadına varacaklardır. Oyun içi görevler zor gibi görünse de oldukça keyifli bir oyun olmaktadır. Eğer sizde bu oyunu oynamak istiyorsanız yüklemeniz yeterli olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir