nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sinema ve Dizi
  4. »
  5. Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Netflix Filmi

Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Netflix Filmi

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
2 0

Netflix, dijital platformundan izleyebileceğiniz binlerce film bulunmaktadır. Hangisinden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Mutlaka izlenmesi gereken 5 Netflix Filmini sizler için listeledik. Keyifli okumalar.

Hustle (2022)

Netflix orijinal yapımı olan Hustle’da, Adam Sandler basketbol oyuncuları için yetenek avcısı rolünü oynuyor. Netflix filmi Uncut Gems’te, aptalca komedileriyle tanınan aktör ciddi rollerde de parlayabileceğini bu filmde kanıtlamış oldu. Buna ek olarak, güçlü bir şekilde çekilmiş basketbol sahneleri ve NBA’i sevenler için çok sayıda sahneler bulunmaktadır. Mükemmel bir spor filmi izlemek istiyorsanız Hustle filmine göz atabilirsiniz.

Interstellar (2014)

Christopher Nolan günümüzün en ünlü yönetmenlerinden biridir. Tüm filmleri bu unvana layık olmasa da, Yıldızlararası filmi, şüphesiz bunu başarmaktadır. Bilim kurgu filmi olan ve Netflix’teki en iyi filmlerden biri haline gelen bu yapım gösterime girdiği yıllardan bu yana giderek daha gerçekçi hissettiren bir gelecek vizyonu oluşturuyor. Genel olarak film, uygun bir ses fonuyla büyük bir TV’de benzersiz bir çekim yaratan uzun ve etkileyici bir uzay filmidir.

A Star is Born (2018)

Bir Yıldız Doğuyor filmi, hevesli bir şarkıcı ile yaşlı bir müzisyen arasında geçen ve daha önce defalarca filme çekilmiş bir aşk hikâyesini konu alıyor. İki dünya çarpışsa da, ikili bir ilişkiye başlar. Film, birbirinden çok farklı insanlar arasındaki bağı, son derece duygusal bir şekilde anlatıyor. Buna, A Star is Born’daki rolüyle Oscar’a aday gösterilen pop yıldızı Lady Gaga’nın vokal becerileri de oldukça katkı sağlamıştır.

The Gray Man (2022)

Ryan Gosling, Ana De Armas ve Chris Evans Netflix’in gişe rekorları kıran yeni filmi The Gray Man’in yıldızları olup filmin yönetmenliğini ise Russo kardeşler üstlenmektedir. 200 milyon dolar ile bugüne kadar bir Netflix yapımının en büyük bütçesini getiriyor. Film, bir anda kendisi de hedef haline gelen bir CIA ajanını konu alıyor. Kovalamaca heyecan verici aksiyon sahneleriyle dolu bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

Don’t Look Up (2021)

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Jonah Hill, Meryl Streep gibi birçok yıldızın yer aldığı bu filmin yönetmenliğini Adam McKay üstlenmektedir. Bir kuyruklu yıldızın Dünya’ya doğru geldiğini fark eden iki bilim insanını konu alıyor. Ancak siyaset ve toplum harekete geçemeyecek kadar kilitlenmiş durumdadır. Don’t Look Up, insanlığın durumunu eğlenceli bir şekilde ortaya koyan bilim kurgu filmidir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir