nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. O Ses Türkiye Rap 1. Sezon 2. Bölüm İzle

O Ses Türkiye Rap 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
112 0

Yalnızca Exxen yerli dijital içerik platformunda yayınlanan O Ses Türkiye Rap yarışması geçen döneme damgasını vurdu. Jürilerin rapçi olduğu bu yarışmada Hadise de yer almaktadır. Exxen üyeliği satın alan kişilerin izleyebileceği bu yarışmanın yeni sezonu için gün saymaya başladı.  Merakla beklenen yarışmanın diğer detaylarına göz atabilirsiniz. O Ses Türkiye Rap İzle etiketi ile arama yaparak yada bağlantıya tıklayarak sizler de bu eğlence dolu programı izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye Rap Yeni Sezon

O Ses Türkiye Rap Exxen İzle, sevenleri şimdiden yeni sezonu iple çekmeye başladılar. Exxen platformu üzerinden yayınlanan yarışmanın jüri üyelerinde ise bir değişiklik yapılmamıştır.

Juri koltuğundaki ünlü isimler Hadise, Mero, Murda ve Eypio’nun yer aldığı yarışmanın ne zaman başlayacağına dair kesin bir haber bulunmasa da yakın bir tarihte başlayacağı konuşulmaktadır.

O Ses Türkiye Rap Konusu

Murda, Eypio, Mero ve Hadisenin jüri koltuğunda oturduğu yarışma bu kez Rapçiler için tasarlanmıştır. Bu kez yarışmacıların rap söylemeye başlamadan önce müzikle nasıl tanıştıklarını anlatan kısa kısa kesitler izleyeceksiniz. En iyi performansların Finale kalacağı bu sezon da heyecan yine dorukta olacak. Birbirinden ünlü jürilerimizin yer aldığı bu yarışmanın tanıtım fragmanı şimdiden çok merak edilmeye başlandı.

O Ses Türkiye Rap 1. Sezon 2. Bölüm Konusu

Hadise, Eypio, Mero ve Murda, en güçlü takımı oluşturmak için birbirinden yetenekli yarışmacıları dinlerken, bir yandan da birbirleriyle mücadele ediyorlar.

O Ses Türkiye Rap Fragmanı İzle

Yarışma Hakkında

Exxen platformunda ilk olarak 19 Mart 2021 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. Jüri üyelerinin eğlence dolu anları ve yorumlarıyla izleyicileri kırıp geçiren bu yarışma programı TV8 de yayınlanmamaktadır. Orijinal versiyonundan farklı yanı yalnızca Rap söyleyen insanların katıldığı bir konsept olmasıdır. Geçen sezonun şampiyonu olan Mero bu sene de yarışmada yer alacak. Yeni bölümleri heyecanla beklenen O Ses Türkiye Rap çok yakında!

O Ses Türkiye Rap programını izlemek için Exxen dijital platformuna ücretli üye olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir